Wpis z mikrobloga

Co jest do #!$%@?, czemu większość typiar z którymi #!$%@? sie odpowiada mi na pytanie (dlaczego tutaj siedzi i kogo szuka), że siedzi tutaj z nudów i w sumie mają #!$%@? bo są tu tylko chwilowo XD. To po #!$%@? marnują swój i mój czas na pisanie jak zaraz i tak napisze, że zaraz spadam z tej apki. Jedyny plus taki, że trafiają się takie co przeproszą na koniec za to, że zajeli czas.

Swoją drogą imagine być wolną dziewczyną w wieku 18--22 siedzieć na takich apkach z NUDÓW i zbierać sobie atencje na chłopach, zajebiste zajęcie w lato. No tak mnie to #!$%@?...

Imo cieżko znaleźć normalna osobe na tych syfach. Ale wierze, że po 100 skipach w prawo znajdzię się ogarnięta

#tinder
  • 11
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Barrtek15: Ameryki nie odkryłeś, nawet jak szuka czegos więcej to nie zawsze bezpośrednio ci to powie. Zresztą laski 18-22 to nie widzą jeszcze co tak naprawdę chcąc i bardziej zabawa im w głowie niż coś poważnego
  • Odpowiedz
@Barrtek15 po co się pytać kogoś co robi na aplikacji randkowej? Jaki tu sens? Nawet jakby z nudów tam siedziała to przecież jeśli zaiskrzy to jakaś relacja z tego powstanie, niezależnie od tego co ona napisze teraz.

Pisac, że szuka miłości życia? Czy to sympatia.pl sprzed 10 lat a Ty celujesz w rozwódki? Od czapy totalnie.
  • Odpowiedz
@gzymspiwniczny: lubie wiedziec na czym stoje. Jeśli mi laska pisze że siedzi z nudów to automatycznie urywam kontakt. Bo nie jestem zabawiaczem dziewczyn na tinderze. A jak już pisze z taką to zazwyczaj rozmowa wyglada tak
- no
- ok
- dobrze
- leże
- yhm
To jaki tu jest sens pisania z takimi i robienia im atencji?
  • Odpowiedz
@Barrtek15: a co Ci mają powiedzieć xd? Ludzie się wstydzą bycia na tinderze, to stygma społeczna, oznacza że nie możesz znaleźć pary w rzeczywistości. Więc tak #!$%@?ą. Po co zadajesz to pytanie w ogóle xd. Prowadź relację, zaproś na spotkanie i tyle.
  • Odpowiedz
siedzi tutaj z nudów


@Barrtek15:

XDDDDDDD

Ja prdl po co wy słuchacie i bierzecie na poważnie takie sranie XD napisz z konta modela to poznasz rzeczywistość która zostanie wykreowana równolegle

Nie gadasz z facetem, gadasz z p0lkami, które nie mają żadnych zasad, żadnego kręgosłupa, żadnego wstydu i poczucia odpowiedzialności, nie są w stanie wartościować swoich zachowań w sposób który jest społecznie przyjęty za normalny - ich działanie to wypadkowa popędu i
  • Odpowiedz
@greenbong: #!$%@? mać co za problem napisać na starcie szukam danej osoby do porozmawiania/popisania/zapoznania się na dłużej. No tak prowadz relacje a po kilku godzinach, dniach piszę Ci księżniczka, że ona i tak #!$%@? z tej apki bo siedzi tutaj z nudów?. Wracajac do mojej odpowiedzi, nie czuje sie być zabawką lasek tinderowych.
  • Odpowiedz
A jak już pisze z taką to zazwyczaj rozmowa wyglada tak

- no

- ok

- dobrze

- leże

- yhm

To jaki tu jest sens pisania z takimi i robienia im atencji?


@Barrtek15:
Dlatego z takimi się nie pisze. Ja mam zasadę, że zaczynam rozmowę i podtrzymuję tylko jeśli odpowiada w miarę pełnymi zdaniami i nie trzeba jej ciągnąć za język.
  • Odpowiedz