Wpis z mikrobloga

Hej #atari #retrogaming .znalazłem w piwnicy atari 800xe z magnetofonem, joystickami i kilkoma kasetami(pirackimi oczywiście). Jest to coś warte (o ile działa) czy na śmietnik od razu? 25 lat temu jeszcze działało z tego co pamiętam
  • 20
@Defender: A orientujesz się czy to jest jakiś poszukiwany model? Lubię retro ale jednak trochę nowsze i nie mam pojęcia czy warto to w jakiś sposób sprawdzać.
@EnderWiggin: Mogę #!$%@? na olx jak będę wiedział jaka jest szacowana wartość. Chętnie sprzedam dla pasjonata po cenie niższej niż rynkowa, szkoda żeby leżała dalej w piwnicy jak ktoś może mieć z tego fun.
A orientujesz się czy to jest jakiś poszukiwany model?


@WuERA: To po prostu małe Atari. Niuanse w układach GTIA itp. są już chyba tylko dla prawdziwych koneserów. Dla zwykłego człowieka lubiącego takie klimaty IMO to bez większej różnicy byle sprzęt był sprawny i czysty.

Lubię retro ale jednak trochę nowsze i nie mam pojęcia czy warto to w jakiś sposób sprawdzać.


@WuERA: 1. Warto, bo ośmiobitowców siłą rzeczy jest coraz
@WuERA: W sumie to chciałem sobie kupić małą Atarkę. Masz jakieś zdjęcia? Jak ze niewielkie pieniądze może i kupię ją w ciemno? Mam urlop więc chyba znajdę czas na zabawę.