Wpis z mikrobloga

@Stormweaver: a niby dlaczego nie można się nabijać? Trzeba było zaznaczyć, że tylko gratulacje tutaj


Niech sobie chłopaki biegają i jeżdżą na zdrowie jak lubią, nic do tego nie mam.
Zwróciłem tylko uwagę na absurd: bierzesz dowolną konkurencję znajdujesz kolesia który wystoi ze stoperem te kilka dni i voilà jesteś zwycięzcą( ͡° ͜ʖ ͡°).
  • Odpowiedz
  • 1
@Triskaidekafobiczny nie pisałem ze nie mozna tylko ze nie rozumiem dlaczego, tak jak juz pod ktoryms wpisem pisalem, uwazam ze w sporcie jest jak w prowadzeniu biznesu, szukasz sobie niszy zeby sie wybic i zarobic ( ͡ ͜ʖ ͡) sledze Adriana od 2 lat i z tego co wiem to dzieki temu mogl zrezygnowac z pracy i oddac sie w pełni treningom, mam nadzieje ze teraz bedzie
  • Odpowiedz
Adrian Kostera zostaje nowym mistrzem świata i rekordzistą na dystansie 5xIM z czasem 67:45:51, gratulacje ()


@Stormweaver: no nie powiem.... szczena mi opadła... o Adrianie dowiedziałem się przy okazji jednej z rywalizacji rok temu, gdzie również Robert Karaś brał udział i miał wypadek na rowerze. Adrian wydawał się być amatorem patrząc na to jakie Karaś robił czasy i odkleił się od wszystkich. Teraz okazuje
  • Odpowiedz
  • 3
@Mabchir nie przepadam z rybakiem, ale trzeba zaznaczyc ze jego rekord padł w duzo trudniejszych warunkach niz dzisiejszy w colmar, ale tak jak piszesz moze sie ogarnie z pajacerką w famemma i wroci do ultra, chyba ze poczuł tam dobrą kase i koniec z jego planami i chwaleniem sie co to nie zrobi na 20xIM XD
  • Odpowiedz
@Triskaidekafobiczny: Wszystko ewoluuje, nawet sport. Domyślam się, że klasyki się większości ogląda najlepiej, ale co w tym złego, że ktoś próbuje coś nowego i jeszcze bardziej testuje granice swojego organizmu o co chyba właśnie w sporcie chodzi - szybciej, dłużej, dalej. Proporcja między 1xIM, a 5xIM jest mniej więcej taka jak między biegiem na 10K, a maratonem. Albo ktoś jest szybki, albo wytrzymały. Problem tylko taki, że do 5xIM nikt poza
  • Odpowiedz
@Stormweaver: mówił że będzie robił to i to. Każdy krytykuje RK a prawda jest taka że każdy z nas by wolał mieć dobre siano i mniej się męczyć, niż #!$%@?ć jak nasi polscy prosi po kilkadziesiąt godzin dziennie i #!$%@? z tego mieć
  • Odpowiedz
  • 0
@stateknaniebie sam trenuje ultra i dystansów ponizej ultra zwyczajnie nie śledze ¯_(ツ)_/¯

@Wormditt obserwowałem jego poczynania od dawna, nagadał sie ile to nie zrobi i dopiero przejdzie sie bić, a niedawno zawitał w pato walki, nie wiem czy dobrze kojarze ale w wywiadzie niecaly rok temu mowil ze nie wyjdzie walczyc nigdzie dopoki nie zrobi swoich celi w ultra, a teraz na wiosne cyk famemma XD
  • Odpowiedz
@stateknaniebie: to mnie właśnie zastanawia jakim cudem RK jak był mało znany parę lat temu (mniej od Wilka obecnie) to potrafił rozdmuchać wokół siebie info jak pierwszy raz pobił rekord na 2xIM, nawet wykopki robiły znaleziska z płomieniem za każdym razem XD

@Stormweaver: jak on miał bić rekord 5xIM na specjalnym torze formuły1 w lutym w Dubaju ale scamer Gryn był sponsorem fame'u wiec zmienił plany. W sumie to jestem
  • Odpowiedz