Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Skumajcie co tu się odwaliło, jeszcze trochę takich historii i zupełnie zwątpię w #logikarozowychpaskow, a sama jestem #rozowypasek

Jest sobie laska, taka #szaramyszka, która aby nie być sama związała się z jednym gościem. To porządny chłopak, spokojny, trochę wycofany, może troszkę #asperger. Plus, że wysoki i zadbany. Pewnie ma tutaj konto, więc z tego miejsca pozdrawiam.

Już w pierwszym roku #chodzenie narzekała, że się z nim nudzi bo typ nie jest w ogóle towarzyski i chciała wrócić do byłego, ale ten ją olał.

No to co #rozowa postanowiła? 30 za pasem, więc najlepiej się z typem hajtnąć, bo jak wiadomo #slub rozwiązuje wszystkie problemy #zwiazki. xD
Oczywiście #katolicyzm motzno więc bez wspólnego mieszkania przed ślubem. xDD
No ale dobra, po ślubie pomieszkają trochę ze sobą, poznają się na spokojnie, nauczą się ze sobą żyć...
Taki wałek, bo niemal od ślubu #ciaza i #bombelek bo to najwyższy czas, no i nic tak nie spaja dwojga ludzi xDDD

Dziś laska siedzi z #dziecko i już narzeka, że nuda i że typ zaczyna ją coraz bardziej drażnić. Jak wcześniej wspomniałam to trochę asperger i nie ma potrzeby szerszego kontaktu z innymi. Laska nie bardzo ma z kim pogadać. O takich pierdołach jak brak znajomych, konieczność życia w mieście którego nie lubi, czy nazwisko wybranka typu #psikuta, które przyjęła, nawet nie myślała. Oczywiście i #slub i mieszkają w mieście, które przoduje w statystykach rozwodowych.

Chłopie, jeśli to czytasz to już lepiej zbieraj na #adwokat

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #62bd740760d9931b2e8eb044
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 4