Wpis z mikrobloga

1k euro za noc to tak średnio


@red7000: biedny jestem, liczę to na 6 nocy

starczy albo nie starczy. Zależy jak mocno lubisz imprezować.

Drinki od 2-3 ojrow happy hour. Narotyki tanie.


@bigger: serio tak tanio? liczylem, że większość alko po wyjściu z hotelu bym na plaży pił
@Fan_Morawieckiego nie jest jakos bardzo drogo. Jak na allin to całkiem. Alko możesz sobie w sklepie kupić normalnie tez.

Ja tam nie ćpam, ale dilerów pełno wszędzie. Weed, jakieś tablety itd..

Oczywiście jesteś w stanie #!$%@? każda kasę, ale za 1k ojro to się świetnie zabawisz przy odrobinie samozaparcia
Ja tam nie ćpam, ale dilerów pełno wszędzie. Weed, jakieś tablety itd..


@bigger: Ja też nie. To mnie w ogóle nie kręci i nie zamierzam nigdy spróbować nawet.

Oczywiście jesteś w stanie #!$%@? każda kasę, ale za 1k ojro to się świetnie zabawisz przy odrobinie samozaparcia


@bigger: Wiem, że każdą, ale no nie chcę wychodzić do baru licząc, że mam tylko na dwa piwa
@Fan_Morawieckiego teraz patrzę po tym co płaciłem to bez happy hour piwo duże przy samej plaży w fancy miejscu to miales 5 ojro

Driny w tym miejscu do 10 ojro praktycznie każdy.

Ale są różnej mascie happy hour, tańsze miejsca itd..
Chleja normalnie na plaży

Chleb z oliwa kosztowal 4 ojro, szynka z jakimiś pomidorkami chyba 6.

Do przyjęcia.
@Fan_Morawieckiego: Amnesia, Pacha, Hi Ibiza, Ushuaia: piwo Heineken 330ml 12-15eur, mała woda około 7-9 EUR. Wejściówki na imprezy od 30-80Eur w zależności kto gra i jak wcześnie kupujesz. Jak chcesz taniej to dołącz do grupy FB: Polacy na Ibizie i znajdź tam: Monika Urbanowicz, możesz od niej połapać taniej wejściówki albo inne atrakcje.