Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@MArcinnn96: ja wysyłałem do jakiejś firmy z wawy (mogę poszukac jeśli Cię to zainteresuje), 10 lat temu koszt takiej zabawy wyniósł mnie ok 1500 zł
  • Odpowiedz
@MArcinnn96: jeśli zdjęcia jesteś w stanie poświęcić w ramach przycebulowania to możesz spróbować wymienić elektronikę w takim dysku. Kup taki sam model 1:1 byle sprawny i zacznij od płyty zewnętrznej.

Ew. poszukaj na necie co mogło pójść z dymem i to wymienic/przelutować. Da się to samemu ogarnąć tylko trzeba się jeszcze w odpowiednie narzędzia zaopatrzyć.

Na tym właśnie polega zabawa w tych firmach co odzyskują dane ...ciekawe czy dają jakąś gwarancję
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Wasz_Pan: oni odzyskują dane (bo to jest główny cel operacji) i wrzucają na nowy dysk (za który ofc płacisz) nikt się nie bawi w naprawianie dysku i czekanie czy nie padnie zaraz znów, stary idzie do wyrzucenia
  • Odpowiedz
@parys88: no wiadomo, że dysków się nie naprawia w tych firmach (_ ) to nie są serwisy dysków przecież.
Ale żeby odzyskać dane, to muszą znaleźć przyczynę awarii dysku i ew. dysk rozkręcić co nie?

@MArcinnn96:
WaszPan - @parys88: no wiadomo, że dysków się nie naprawia w tych firmach ლ(ಠಠ ლ) to ...
  • Odpowiedz
@Wasz_Pan: Trochę inaczej to wygląda, niż opisujesz i jestem pewien, że podmiana elektroniki będzie stratą czasu, pieniędzy a w skrajnych wypadkach uniemożliwi odzysk.

w tych firmach co odzyskują dane ...ciekawe czy dają jakąś gwarancję czy chcą kasę z góry tak btw


U mnie otrzymujesz diagnozę z wyceną bezpłatnie.
Jeśli się akceptujesz kwotę, odzyskuje dane.
Nie akceptujesz — zwracam dysk.

Gdy dane są odzyskane, dostajesz listę plików z potwierdzeniem i dopiero wtedy
  • Odpowiedz