Wpis z mikrobloga

@free_listener_0: mam spalinówkę Nac. Przez peirwszy rok 4 razy lądowała w serwisie, całe szczęście że mam na miejscu i nie musiałem bawić się w wysyłanie. Powtarzająca się usterka, za 4 razem ktoś się przyłożył i naprawili. Mam ją 3 lata, śmiga do dziś. Przez pierwszy rok skosiła z 50 arów, obecnie robi jakieś 10 arów rocznie.

W akumulator bym się nie pchał, ale to twoja decyzja.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@free_listener_0: teoretyzuje teraz, ale moim zdaniem taka kosa 18v będzie za słaba na większe koszenie. Może kawałek fosy by dalo rady tym pokosic ale nie sądzę żeby komfortowo dało tym radę wykosić działkę 20a.
Szukaj conajmniej 36v, a najlepiej 60v
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@free_listener_0: to malutka kosa do delikatnego koszenia. Koniecznie musisz użyć bardziej pojemnych akumulatorów i ładować na zmianę ale nie oszukasz 18v... Sprzęt nie będzie mocny plus dłuższą i cięższą pracą ryzykujesz uszkodzenie silnika a NAC podobno nie słynie z wysokiej wytrzymałości (chociaż pewności nie mam). Jeżeli będziesz jej robił przerwy i oszczędzał to ok ale jak chcesz szybko zrobić więcej pracy to może lepiej nazbierać trosze więcej i pójść np w