Wpis z mikrobloga

Wczorajszy koncert #edsheeran na #wembley w #londyn #uk . Jedyne co mogę powiedzieć to wielkie wow . Edek jednak potrafi zabawić swoich fanów, zrobić zajebisty show . Lubię jego muzykę, jak i osobowość, chkciazby za to ze jak na razie póki co nic mu jeszcze od hajsu nie #!$%@?ło , a i często pomaga charytatywnie . 5 koncertów dzień po dniu na wembley, i chyba wszystkie były sold out . Niesamowite jak +70k ludzi spiewa piosenki razem z nim . Oczywiście pewnie na nie jednym festiwalu jest więcej ludzi , ale stadion narodowy w Londynie ma klimat nie do #!$%@? . Jeśli ktoś się będzie zastanawiac czy warto wybrać się tam na koncert - jak najbardziej . Również jeśli ktoś się zastanawia czy iść na jego koncert w Warszawie - bez 2 zdań.
pampuszek - Wczorajszy koncert #edsheeran na #wembley w #londyn #uk . Jedyne co mogę ...

źródło: comment_1656777492H4QzEiTNcV88xLMl7G1iMx.jpg

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@pampuszek: Mam inne odczucia co do koncertów na Wembley. Byłem na Eminemie i nie byłem w stanie zidentyfikować piosenek, mimo iż znam większość na pamięć. Chyba zależy od miejscówki, ja byłem z mniej więcej w tym samym rzędzie, ale z boku.
  • Odpowiedz
  • 0
@dolOfWK6KN kiedy był ten koncert ? Obstawiam się coś się mogło zmienić , bo serio byłem chyba 10 rzędów od samej góry i wszystko było słychać zajebiscie . Może też kwestia ustawienia sceny, tutaj była na środku. Byłem 3 lata temu na Capital Summertimeball gdzie scena była z boku, I wtedy faktycznie szału nie było.
  • Odpowiedz