Wpis z mikrobloga

Gurwa... Ale ceny poszły w górę. Chciałem se zamówić piccuszke tą co zwykle i #!$%@?... Ceny poszły w górę praktycznie na każdej pizzy o 15zł.

Dziękuję Pan PiS - Pizzy nie kupiłem. Ciekawe ilu klientów stracili.


@GwachQar: ja kupuje za nie całe 5zl w biedrze gotowe ciasto na pizze(na papierze, zwinięte w rulon), koncentrat pomidorowy trochę wody i przyprawę do pizzy(po sycylijsku, zajebista) i czosnek, odstawiam żeby sie przegryzło i w
i za takie 50zł co byś wydal na gotowa pizze mam z 3 duze pizze


@Witson: Nie doliczyłeś kosztów energii i roboczogodzin ( ͡ ͜ʖ ͡) jak i najważniejszego, tego że op nie posiada piekarnika.
Pamiętajmy też że nikt nie musi być bohaterem w swojej kuchni. Czytając teksty typu: "Po co jeść na mieście jak można w domu..." , " Co, nie umiesz sam zrobić? ,
Nie doliczyłeś kosztów energii i roboczogodzin


@SeriousDude: no tak bo to tak dużo roboczogodzin i energii idzie na położenie składników na gotowe ciasto i upieczenie ich xD

jak i najważniejszego, tego że op nie posiada piekarnika.


@SeriousDude: to niech sobie kupi jak plącze ze pizza droga ¯\_(ツ)_/¯

Pamiętajmy też że nikt nie musi być bohaterem w swojej kuchni.


@SeriousDude: nie musi ale może spróbować

Czytając teksty typu: "Po co
no tak bo to tak dużo roboczogodzin i energii idzie na położenie składników na gotowe ciasto i upieczenie ich xD


@Witson: to zależy czy robimy pizzopodobne dane z gotowców, czy faktycznie chcemy odwzorować smak z pizzerii. Raczej pizzą ciężko nazwać gotowe ciasto z rulonu + resztek sera które w ciepełku sklepowym leżą kilka godzin zanim pojawi się klient i kupi za 10zł/kg

to niech sobie kupi jak plącze ze pizza droga
@GwachQar: a to ty nie wiesz ze na inflacji firmy zarabiają? xD jasne koszta im wzrosły co jest idealnym pretekstem do golenia frajerów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
proces wpajania że to zły przedsiębiorca jest winny drożyzny, wszedł już w mocny lvl.


@SeriousDude: czy ja mowie przedsiębiorca jest winny?!?!?! #!$%@? się odemnie i nie mów ze coś mówiłem czego nie powiedziałem xD
#!$%@? się odemnie


@Witson: już Ci pisałem że odbierasz to osobiście zamiast ogólnikowo ( ͡º ͜ʖ͡º) więc jak tu prowadzić dyskusję?
Nadal nie zrozumiałeś. No trudno

Tak z ciekawości zapytam już osobiście.
Serio gotowe ciasto rozwijane w prostokąt smakuje Ci jak ukręcone z pizzerii?
Raz w życiu to jadłem z ciekawości ( jeszcze był dołączony sos - koncentrat rozwodniony z wodą ) i wyszła płaska