Wpis z mikrobloga

#bordercollie

Miałem sznaucera olbrzyma, sznaucera miniaturę i niedawno odszedł od nas terier walijski. Następnego psiaka chciałbym właśnie bordera. Interesują mnie kwestie żywieniowe. Jaką karmę stosujecie (suchą , mokrą). Bo wiadomo, żeby nie kupować szajsu z jakimiś gównami czy innymi wypełniaczami, ale też nie chciałbym, żeby psiak jadł drożej ode mnie. Jak to u was wyglada? Na jak długo starcza takiej karmy?
  • 3
@KoRDan wszystko zależy co Twojemu psiakowi podpasuje. Z fajnych karm to Acana, ale nasz psiur - Border - średnio ją jadł. Teraz jestesmy na wiejskiej zagrodzie (indyk z jagnięciną). Dodatkowo między posiłkami dostaje czasami na lick mate lub do konga mokrą karmę (tutaj różnie, Carnilove, Wiejska Zagroda, Dolina Noteci). Generalnie karmy ze średniej półki.

Worek Wiejskiej Zagrody 9kg to koszt 180zl. Wystarcza na miesiąc.
@MrFruu: Super, dzięki za odpowiedzi. Właśnie tą wiejską zagrodę obczajałem. Ale pare nowych słówek się człowiek nauczy: lick mata, kong :) Kiedyś to brało się kość i w tą dziurę po szpiku wtykaliśmy pasztet, żeby psiak miał zajęcie. Teraz ten paten wyewoluował w buttplug z dziurą na przysmaki.