Wpis z mikrobloga

Wiecie co? Martwię się o jedno

Martwię się że taka gra jak Red Dead Redemption 2 już nigdy nie powstanie. Jest ona zbyt dopracowana, zbyt imersyjna, tutaj wszystko ma swoją animację, wszystko jest wolne i pozwala poczuć ten klimat.

Świat zmierza w casualowość, w uproszczenia. Życie jest szybkie i gracz nie ma czasu oglądać jak zdejmuje się skórę z padliny z konkretną animacją :(.

Jest to smutne, ale to pierwsza i chyba ostatnia tak ambitna, dopracowana i imersyjna gra.

Wróciłem po niej do Wiedźmina 3, do Skyrim ale to nie to samo. Tam czuję że to tylko sztuczna gra, w przypadku RDR2 poczułem że jestem częścią tego świata. Ta gra tak mocno podbiła poziom imersji, że teraz niestety w innych grach nie potrafię się tak dobrze wczuć jak miało to miejsce w RDR2
#skyrim
#rdr2
#wiedzmin
#feels
#gry
Vassy - Wiecie co? Martwię się o jedno

Martwię się że taka gra jak Red Dead Redemp...
  • 14
@Fantastyka:

Poczekaj na GTA VI

nie spodziewam się po tym niczego dobrego, będzie kolejna piaskownica do latania jetpackami po mieście i strzelania do cywilów. To nigdy nie była porządnie fabularnie i tak poruszająca seria.

@Vassy:

Jest to smutne, ale to pierwsza i chyba ostatnia tak ambitna, dopracowana i imersyjna gra.

odpal Death Stranding
gra tak mocno podbiła poziom imersji


@Vassy: immersyjnie najlepszy singiel od czasu rdr2 to cyberpunk, ale jeśli chodzi o filmowość i bycie w środku akcji, polecam też resident evil 7 i 8
@jose_bambaryla: Fabuła w IV była dobra ale czy bardzo dobra? Trochę za dużo postaci się przewijało, praktycznie z żadną nie rozwinęła się większa relacja. Misje typu jedź, sprawdź, zabij, przyjedź. Brakowało większej różnorodności. W GTA V za to fabuła była średnia ale dużo bardziej urozmaicona. Mimo to wiele miejsc nie zostało wykorzystanych i sama długość gry krotka w przeciwieństwie do czwórki.