Wpis z mikrobloga

Pamiętacie mój wypadek? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

https://www.youtube.com/watch?v=pJf35-5JzVo

Dużo dzbanów z prawkiem znalezionym w Ley'sach miało uwagi, że gościa było widać z daleka i że moja reakcja była powolna. Dotychczas uważałem, że są tylko zwyczajnym głupkami, którzy prowadzą auta tylko w NFS i nie mają pojęcia o praktyce. Trzeba przyznać, że prawie wszyscy zamykali swoje skalane miłością usteczka jak przeczytali, że gość mógł skręcać na strzałce do warunkowego skrętu w prawo z pasa, którym jechał. Dopiero bardzo późno można było zauważyć, że jednak jedzie prosto

Nie wiedziałem jednak jakimi idiotami naprawdę są. Jako że będę robił prawko kat. A to chciałem przelecieć trochę pytań egzaminacyjnych. No nie mogłem się na dziwić jak jedno pytanie o znajomej sytuacji mi się trafiło i nie odpowiedziałem na nie źle, bo byłem przewrażliwiony po wypadku xD

Buahahahaha ale mam teraz bekę ze znafców ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#motoryzacja #prawojazdy
cwlmod - Pamiętacie mój wypadek? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

https://www.youtube.com/watch?v=pJf35...

źródło: comment_1656883005a0aLjFNm1uV6TwlDvqC6S3.jpg

Pobierz
  • 143
Tylko o tym, że masz #!$%@? refleks i marne umiejętności.


@Libertarian90: Zgadza się. To ty masz #!$%@? refleks i nie potrafisz prowadzić, a po wytknięciu ci błędu idziesz w zaparte. Typowy mierny kierowca ( ͡° ͜ʖ ͡°)
nie odpowiedziałem na nie źle,


@cwlmod Dlaczego piszesz że nie odpowiedziałeś źle na pytanie i dodajesz screen, z którego wynika że jednak odpowiedziałeś źle? To ma jakieś drugie dno czy ja czegoś nie rozumiem?
@cwlmod Rozumiem, więc już wyjaśniam dlaczego odpowiedziałeś źle - bo chyba nie rozumiesz co znaczy tzw. zasada ograniczonego zaufania (pomyliło Ci się z wymyśloną zasadą BRAKU zaufania). Tzw. zasada ograniczonego zaufania:

Uczestnik ruchu i inna osoba znajdująca się na drodze mają prawo liczyć, że inni uczestnicy tego ruchu przestrzegają przepisów ruchu drogowego, chyba że okoliczności wskazują na możliwość odmiennego ich zachowania.


Czyli stosujemy się do zasady zaufania (a nie braku zaufania), czyli
[...]i nie odpowiedziałem na nie źle, bo byłem przewrażliwiony po wypadku xD


@cwlmod: Ty rozumiesz tekst pisany? Umiesz czytać ze zrozumieniem? Przecież na screenie widać, że odpowiedziałeś źle.
Jeżeli po tylu latach nadal nie wyciągnąłeś niczego z poprzedniego zdarzenia to wykup dobrą polisę na życie, jeżeli chcesz tak samo jeździć, jak dzban, na motorze co samochodem, bo z twoim refleksem i rozumowaniem nie zapowiada się na długą jazdę motorem. Mam nadzieje,
@vertical: Napisałeś tekst, którego chyba sam nie rozumiesz, a już na pewno nie rozumiesz tego o czym piszesz.

Zasada ograniczonego zaufania stanowi dokładnie tak jak zacytowałeś. To czego nie rozumiesz, to faktu, że całe to zdanie złożone odnosi jest ową zasadą.

To pytanie opisuje dokładnie taką samą sytuację jak podczas mojego wypadku i dobitnie pokazuje jak wiele ludzi nie rozumie tej zasady i przede wszystkim nie rozumie tej sytuacji na drodze.
@bsuuuh: Tam popełniłem błąd w tym zdaniu co opisałem 3 komentarze wyżej. Tu jednak dalej jak typowy dzban próbujesz mnie pouczać, a niczego nie rozumiesz. Typowy mierny kierowca, który nie zna przepisów xD

PS Mój błąd na teście wynikał właśnie z tego, że przewrażliwiony odpowiedziałe zgodnie z waszym pieprzeniem, a tutaj zonk. Jednak miałem rację od samego początku i to na wielu płaszczyznach xD

A co do refleksu, jak typowy dzban
@cwlmod Mój błąd wynikający z przewrażliwienia, bo wiele osób wpycha tę zasadę nawet w sytuacje, gdzie nic nie wskazuje na to, że gość np. z włączonym prawym kierunkowskazem pojedzie prosto a ja wyjeżdżam z podporządkowanej. Włączył prawy to jak już mam prawo zakładać że skręci w prawo a nie ze pojedzie prosto, chyba że widziałem jak na poprzednim skrzyżowaniu zrobił to samo, czyli włączył prawy a pojechał prosto :)
Prawidłowa odpowiedź to nie jest dlatego, że na zdjęciu nie ma jeszcze oznak wskazujących na ewidentne złamanie przepisów. Ot i tyle


@cwlmod: Jesteś ślepy i chyba ograniczony swoimi urojeniami. Akurat na zdjęciu masz wiele oznak wskazujących na ewidentne złamanie przepisów, które powinieneś wyłapać od razu: żółta barwa na sygnalizatorze dla pojazdu z prawej strony, przekroczenie sygnalizatora, linii, i zapewne na filmie widać dynamikę pojazdu, która wskazuje, że jednak się nie zatrzyma.
Racja, to rzeczywiscie dlatego.

@vertical: No właśnie. Dla mnie to jest szokujące jak dużo ludzi wpada w tory myślenia pregonicyjnego, bo obejrzeli filmik do końca i wiedzą, że gość na pewno pojedzie prosto i ignorują możliwość, że równie dobrze mógł skręcać na strzałce.

Dlatego takie dzbany jak ten @bsuuuh: wyżej piszą, że mam słaby refleks mimo, że od momentu gdy można się zorientować że jednak ktoś łamie przepisy i nie
Jesteś ślepy i chyba ograniczony swoimi urojeniami.


@bsuuuh: Idealnie to pasuje do ciebie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

żółta barwa na sygnalizatorze dla pojazdu z prawej strony,

Buahaha żółta barwa gdy jest zielone na innym kierunku? To pokazuje jak wielkiesz masz problemy z myśleniem. Jakbyś miał prawko to byś wiedział, że w 99% przypadków nie widać sygnalizatorów z kierunków prostopadłych tylko co najwyżej te dla pieszych i nie
@cwlmod: xDDDDD Jak Ty jesteś w stanie zobaczyć prawy kierunkowskaz samochodu z prawej strony? Nie uczyli Ciebie, że kierunkowskaz nie jest zwolnieniem z odpowiedzialności i nie powinieneś ufać, dopóki samochód nie zacznie wykonywać manewru skrętu w prawo?

Masz słaby refleks, bo powinieneś się zatrzymać przed sygnalizatorem i nie było by wypadku i całej dyskusji, ale brniesz dalej i bronisz swojego urojenia. Nauczyłeś się jednego słowa - dzban i teraz używasz w
xDDDDD Jak Ty jesteś w stanie zobaczyć prawy kierunkowskaz samochodu z prawej strony? Nie uczyli Ciebie, że kierunkowskaz nie jest zwolnieniem z odpowiedzialności i nie powinieneś ufać, dopóki samochód nie zacznie wykonywać manewru skrętu w prawo?


@bsuuuh: Dlatego właśnie jeśli ktoś na czerwonym przekracza linię zatrzymania na prawym pasie zgodnie z zasadą ograniczonego zachowania, do pewnego momentu nie ma w takim zachowaniu niczego co by wymuszało uznanie że ktoś łamie prawo
Nauczyłeś się jednego słowa - dzban i teraz używasz w każdym zdaniu? Czy może moderacja nie reaguje na użycie tego słowa i dlatego tak często go używasz?


@bsuuuh: Słowo dzban bardzo dobrze określa takich typków jak ty czyli ludzi, którym brakuje wiedzy ale chamsko pouczają wszystko dookoła. Masa was jest, więc przyzwyczaiłem się do tego słowa.

Dlaczego niby moderacja miała by się go czepiać? ( ͡° ͜ʖ ͡°