Wpis z mikrobloga

@Thomasx17: Zamykam temat. Obrzydliwe jest każe ścierwo, które konsole środkową ma w kształcie czegoś przypominającego ryj predatora i wszystko, gdzie zastosowano "czerń fortepianowa", chromowane listewki i jakieś niebieskie ledowe podświetlenia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
W sumie do większości desek, które tu zostały wrzucone nie ma się do czego przyczepić, a narzekanie na niektóre to wręcz świętokradztwo.
  • Odpowiedz
powiedzcie mi coś, bo nie interesuje się samochodami za bardzo, a już któryś raz widzę wątek o ładności desek rozdzielczych. Czy tylko ja mam takie wrażenie, czy najbrzydsze wnętrza samochodów to były lata 1990-te i 2000-czne? Są ładne retro, czyli takie bardzo stare, a na picrel macie wnętrze przykładowo Citroena z 2018/2019. Istnieje jakaś zależność, że dopiero od jakichś niecałych 10 lat ostatnich zaczęli robić ładne?


@ananasowy: Zaryzykuję opinię, że to
  • Odpowiedz
  • 0
@Pyoter moja matka ma z końcówki produkcji 2 w czarnych plastikach welurze i innym radiem i zle nje wygląda. Tu najbardziej szpeci właśnie to radio z #!$%@? wzięte i fajera tez szału nie robi
  • Odpowiedz