Wpis z mikrobloga

Strasznie zazdroszczę ludziom, którzy mają jedno hobby które kochają. Mi wszystko się szybko nudzi :/ Kiedyś kupiłem motocykl, przejeździłem cały sezon, następy sezon przestał w garażu a potem go sprzedałem. Zacząłem latać na szybowcach. Szło mi całkiem spoko, byłem na zawodach i miałem dobre wyniki. Miałem dostać się do reprezentacji juniorów ale mi się latanie znudziło. Potem spróbowałem spadochronów. Zrobiłem licencje, wyskakałem z 200 skoków i to samo, znudziło mi się. W miedzy czasie próbowałem też ścianki wspinaczkowej - znudziło mi się po pół roku. Urbex po kilku miejscówkach. Rolki po trzech miesiącach. Rower to jeszcze tego samego dnia którego go kupiłem. Niedawno kupiłem sobie Xboxa bo jako dzieciak lubiłem grac w gry, przeszedłem RDR2 i Cyberpranka i to tyle. Jedyne co mi się nie nudzi to marnowanie czasu na YouTube i Wykopie ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#zalesie #hobby #problemypierwszegoswiata
  • 78
@DooBeeDooBee Jesteś uzależniony od adrenaliny. Mam podobnie, pieprzone adhd. Motocykle, paralotnie, żagle, narty, deski, box, krav maga, wyzwania typu język japoński, kolejne kursy, studia, praca jako wolontariusz w fundacji, wyprawy.... Przed 30 zwiedziłam gernlandię, islandię, alaskę.. Została mi nowa zelandia. Brak kolejnych wyzwań w zasięgu portfela. Urodziłam dzieci, złapałam depresję, jestem na terapii.. Polecam terapię. U mnie EMDR.
@shitman6: zdradze Ci sekret - to dlatego, ze tak naprawde zadno hobby nie ma sensu ( ͡° ͜ʖ ͡°) malo tego, nie ma zadnego przymusu posiadania hobby. To taki wskaznik wymyslony przez gimbow, zeby moc oceniac czyjas "fajnosc". Jesli nic Cie nie kreci to sie tym nie przejmuj i zyj jak Tobie sie podoba. Przede wszystkim w zgodzie z soba. Polecam ten sposob
@DooBeeDooBee: widze, ze masz stalowe jaja. Chcesz się sprawdzić? Potrzebuje kierowcy Holandia-Polska. Fun w tym, żeby policja nie złapała, a jak już Cię zacznie gonić to musisz zrobić wszystko, aby nie stracić ładunku i przeżyć :)

Na poważnie to fajnie, ze masz takie doświadczenia. Na twoim miejscu skupilbym się na naprawdę trudnych zadaniach i dokumentował to. Kto wie, może zrobisz kiedyś o sobie program.
@DooBeeDooBee no to u mnie wręcz przeciwnie ja bym właśnie coś porobił ale #!$%@? mam ciągły brak czasu. W pracy siedzę czasem po więcej niż 8 godzin bywa że prace kończę o godz. 18 lub 19 no i szlag mnie trafia bo co niby mam zacząć robić o godz 19 jak człowiek i tak już padnięty. Zaraz się ktoś odezwie zmień pracę bla bla bla no problem właśnie polega na tym że