Wpis z mikrobloga

Nie pamiętam dobrze, ale wydaje mi się, że na początku nie było zielonego.


@Wild_Rebel: Dobrze pamiętasz, czerwony był takim nieformalnym liderem. Natomiast jak się pojawił Zielony został główną postacią tak naprawdę i Power Rangers to tak naprawdę jego historia, jedyna postać z jakąś historią i głębią.
  • Odpowiedz
@Lardor: ale żeś nitkę zrobił

Z ciekawostek to aktorka grająca różową próbowała swoich sił w śpiewaniu, ale nie osiągnęła jakiegoś dużego sukcesu. Jest nagranie na yt, jak stoi na ulicy w stroju z PR i gra na gitarze.

Aktor grający czarnego PR nie ma palca u dłoni. Czasami było to widoczne, w niektórych ujęciach.

Największą sławę i sukces osiągnął aktor grający Zielonego/Białego/Czerwonego PR. Założył własną szkołę walki. Występował w wielu spinoffach
  • Odpowiedz
@Lardor: Technicznie to pierwsi byli japończycy z serią Kyōryū Sentai Zyuranger. Amerykanie dosłownie wzięli serial japończyków - zostawili sceny walki, dokręcili swoje sceny aktorskie i tak tanim kosztem wyszło Power Rangers ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Sarpens: wkładanie takiej wiedzy do mojego mózgu to ja szanuje XD
Szkoda, że nie było Polskich PowA Randże xD
  • Odpowiedz
ale nie jest jedynym czarnym supkiem


@Deska_o0: Już wymyślasz jakieś ale. Miał być problem z tym że czarny rangers jest czarny a pokazuje ci najnowszy hit amazona gdzie czarny bohater jest czarny i już jakieś ale
  • Odpowiedz
Miał być problem z tym że czarny rangers jest czarny


@Moisze: nie, dopowiedziałeś to sobie sam, problemem byłoby że jedyny żółty został żółtym, a jedyny czarny czarnym
  • Odpowiedz
@Lardor: podoba mi sie psychologia kolorow
Niebieski - geek - jako ze madry
zolty - skosnooka - xd
czarny - czarny - czarny
czerwony - jakis szybki typek sportowiec - teraz chyba jest gejem
rozowa - jakas lafirynda
zielony - jakis typ gdy jest wzywany jak nikt sobie nie daje rady (w sumie tu nie wiem co mam wymyslec)
  • Odpowiedz
z tym "jedyny" to sobie dopowiedziałeś teraz


@Moisze: cały czas odnoszę się do załączonego obrazka, pokażesz gdzie tam dostrzegłeś innych kolorowych skoro dopowiedziałem to sobie?
  • Odpowiedz
odniosłem się do załączonego obrazka, pokażesz gdzie tam dostrzegłeś innych kolorowych?


@Deska_o0: Ja ich nigdzie nie dostrzegłem bo ja nie odnosiłem się do niepostawionego argumentu tylko do tego postawionego w którym stwierdziłeś że nie możliwe by było dziś żeby bohater w serialu miał taki sam kolor skóry co stroju.
  • Odpowiedz
boże ale tu herezje idą.

tak, sceny walki wzięto z dosyć starego japońskiego serialu aktorskiego, tam nie było zordona tylko taki dziadzia z krucyfiksem i było w #!$%@? scenek humorystycznych np. dziadzia wołający do różowej "nie czas na makijaż!"

czerwony nie grał w p0rn, poszedł na medycynę i leczy ludzi

żółta miała zwykły wypadek samochodowy, nie żyje - chyba jeszcze ktoś z obsady zginął w jakimś głupim wypadku

zielony to był na
  • Odpowiedz