Wpis z mikrobloga

Jutro minie 6 tygodni odkąd kupiłem "Gusia". Ma to być gęsior garbonosy- zobaczymy. Wcina trawę, śrutę i pszenicę popijając wodą i rośnie w takim tempie że niedługo będzie większy odemnie, ewentualnie założę mu siodło i będę na nim jeździł ( ͡º ͜ʖ͡º) jedynie martwi mnie że wisi mu jakaś przepuklina czy uj wie co przy kuprze, ale rośnie zdrowo. aktualna fotka w komentarzu.
#pankurczak #kury #ptaki #rolnictwo #hobby #smiesznypiesek
K.....2 - Jutro minie 6 tygodni odkąd kupiłem "Gusia". Ma to być gęsior garbonosy- zo...

źródło: comment_1656945760Qyfbiyj5P1q2DE7HAtuUiC.jpg

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
  • 10
@wogx no właśnie nie wiem. Kupiłbym może drugiego a ten by poszedł na pieczeń ( jeszcze nigdy w życiu nie jadłem gęsi), ale wybierałem go razem z dziewczyną. Gdyby Gusiowi coś się stało, nasz związek mógłby mieć turbulencje ( ͡º ͜ʖ͡º) zobaczymy, może będzie wszystko w porządku i peklowanie nie będzie mu sprawiało problemów ¯_(ツ)_/¯ mnie mam nadzieję też ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 7
@Pink_Flamingo on jest gorszy niż pies. Dobrze że się zakumplowal z kurczakami bo chodził za ludźmi i gęgał. Jak dochodzę do ogrodzenia to wychodzi i rozpościera skrzydła na powitanie - przynajmniej tak to wygląda
  • Odpowiedz