Wpis z mikrobloga

już do łba dostaję #!$%@? od tego rynku #smartfon, dobre telefony kosztują jakieś wariackie pieniądze, a te "średniaki" są do kosza, bo coś w nich nie tak. obecnie używam redmi note 8 pro (którego bardzo chwalę jak na budżetowy telefon. nigdy nie miałem błędów związanych z miui), ale teraz chciałbym przysiąść się na coś fajniejszego, coś, co starczy na lata. budżet do 4k. myślałem nad #iphone 13 lub redmi 11t pro, bo tak jak wcześniej wspomniałem - nigdy nie miałem z #xiaomi problemów większych niż z innymi markami. zależy mi na przyzwoitej baterii, dobrym aparacie, 5G (także nie #pixel) no i żeby telefon śmigał. nie gram w gry. wiem, że pod ww. tagami sporo podobnych postów, ale żadna propozycja nie trafiła, bardziej bitwa między zwolennikami #android i #ios
  • 18
@dzony11palcow: 3 miesiące temu wpadłem na ZAJEBISTY pomysł wymiany iPhone 11 na a52s 5g. Telefon chwalony, dobre recenzje i dość tani. A przede wszystkim nowszy od ip11.

Boże chryste panie. Tego nie da sie używać. Nie wiem jak wy na tym androidzie żyjecie. Ten telefon przez trzy miejsce doprowadził mnie do szału tyle razy ze to sie w głowie nie mieści. iPhone 11 przy nim to demon wydajności.

Po trzech miesiącach
@PanKracy582: nie, bo android ios-owi nierówny, jeden model może być lepszy od drugiego. ludzie mają różne telefony i doświadczenia, więc liczyłem na jakieś sensowne opinie od osób mających styczność z czymś, z czym ja nie miałem styczności - jest to jedna z cech używania internetu w sumie. ale przychodzi chłop cały czerwony, #!$%@? i pokazuje "wyższość" xD idź być oświeconym gdzie indziej
redmi 11t pro


@dzony11palcow: Co taki tani ten redmi? Wybierz coś z androidem w cenie ip13, bo nie ma co porównywać top iphone z średnim androidem

Teraz jest moda na Realme, #xiaomigorsze

W sumie to nic nie doradzę, bo sam mam budżetowy Xiaomi kupiony zanim wprowadzili VAT na zakupy z Chin, a jestem z niego bardzo zadowolony.
Wybierz coś z androidem w cenie ip13, bo nie ma co porównywać top iphone z średnim androidem


@k__d: no to może i będzie się grzał jak #!$%@?, ale za to na baterii wytrzyma krócej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@dzony11palcow: Hehe, w końcu nie tylko ja to zauważyłem.
Witamy w dzikim kapitalizmie, gdzie nie da się kupić coś dobrego w przystępnej cenie.
Przykładowo już nawet taki iPhone XS jest dobrym wyborem, ma dobra baterie, aparat, procesor, wyświetlacz amoled, dużo GB ram, ale nie nie można go sprzedawać w cenie 2499 zł, trzeba wypuścić gunwo jak iPhone SE w cenie 2299 zł, albo iPhone 12 za 3599 zł, różnica to 1300
google pixel 6


@dzony11palcow: ze względu na brak dystrybucji tego telefonu w Polsce, nie działa w nim 5G (przynajmniej na razie, może w przyszłości ruszy) - piszę, żebyś był świadomy, że ten telefon nie spełnia Twojego wymagania (chociaż sam mam Pixel 6 Pro, ale nie czuję jeszcze potrzeby posiadania 5G, więc u mnie nie wpływało na decyzję)

Na Twoim miejscu chyba poszedłbym w iPhone'a, ewentualnie jakiegoś OnePlusa. Natomiast jestem z tych
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@dzony11palcow: co ty gadasz, ja podwinalem poco f3 za 1050zl i dużo bardziej go wolę od takiego Samsunga s21 fe. Teraz były f4 za 1250zl na Amazonie. Właśnie uważam że jest teraz pełno świetnych okazji na telefony, dzisiaj średniaki (1000-1400zl) nie różnią się znacząco od telefonów za 4k, jednocześnie są sto razy lepszy od tych za 800zl.