Wpis z mikrobloga

#programowanie #programista15k
Hejka. Moja dziewczyna chciała by zacząć programować. Jest laikiem i zaczyna praktycznie od zera. Była na jakimś darmowym kursie online 7dni z HTML i jej się spodobało. Po kursie dostała ofertę na wykupienie całego kursu za 17k (przecena 3 k). Czy to nie za dużo? Ona się trochę wkręciła i chciałaby opłacić ale ja staram się kalkulować chłodna głową. Co o tym myślicie? Czy są jakieś tańsze albo darmowe kursy lub jakieś stonki gdzie można się powoli w swoim tempie pouczyć ? I czy to nie jest jakiś scam?
Mariusz1993 - #programowanie #programista15k
Hejka. Moja dziewczyna chciała by zaczą...

źródło: comment_1656961290821XqSER2iSuTOLuoFpW5m.jpg

Pobierz
  • 58
@Mariusz1993: Ja robie kurs subskrybcyjny. Jak się dziewczynie nie spodoba to zrezygnuje. Wykłady 2x w tygodniu, zajęcia 1:1, potem projekt. Java i Python, ale projekt może robić w czym chce i co chce. Wyjdzie dużo, dużo taniej niż powyższe
@MamPozwolenieRodzicow scam nie scam. Znam 2 osoby które poszły na dwa różne bootcampy - dwie różne firmy. Jeden Java, drugi Frontend. Obie osoby znalazły pracę do 3 miesięcy po zakończeniu bootampa i pracują w zawodzie jako junior Java, junior front. Też płacili około 12k ale to było z 2 lata temu.