Wpis z mikrobloga

Odnośnie tego wpisu:
https://www.wykop.pl/wpis/66470057

Kończyć trip czy atakować dalej? Jestem w Bartoszycach w warmińsko-mazurskim. Siedzę w namiocie i pada deszcz. Bałem się dziś ze skrzynią mi się rozleciała na szczęście tylko łańcuch trzeba było naciągnąć i prześladować bo spadł. Mam problemy z ładowaniem bo GPS dużo baterii zrzera. Ładowarka w Moto ma szczęście działa. Może okrązymy Polskę?

#motocykle #bojowka125cc #bojowka50cc #trip #spierdotrip ##!$%@? #biwakowanie
Pobierz Blueweb - Odnośnie tego wpisu:
https://www.wykop.pl/wpis/66470057

Kończyć trip czy a...
źródło: comment_1656964400Tc2YH92nNOjDdcbS0CheH8.jpg
  • 24
@Blueweb: dawaj do Mielna mekki młodych imprezowiczów. A potem do Świnoujścia będziesz miał że 180 km zachaczysz o Niemcy i Niemcami do Kostrzynia na pole biwakowe. Jak już jechać to po całości.

Kibicuję tobie.

Ok. Tylko ja nie młody i nie imprezowicz. Ale czemu nie xd
Kończyć trip czy atakować dalej


@Blueweb: Jeśli pogoda pozwala i pośladki nie odpadają, to możesz jechać dalej.

olejem nasmarowalem


@Blueweb: To nie jest dobry pomysł. Wstąp do jakiegoś marketu budowlanego po drodze i kup byle co w sprayu, ale do łańcuchów. Olej szybko z łańcucha zejdzie, nie utworzy powłoki ochronnej.
To nie jest dobry pomysł. Wstąp do jakiegoś marketu budowlanego po drodze i kup byle co w sprayu, ale do łańcuchów. Olej szybko z łańcucha zejdzie, nie utworzy powłoki ochronnej.


@Zielony34: bardzo się mylisz. Olej jest tak samo dobry jak sprej do smarowania łańcucha. Jednak ma swoje minusy jak.
Częstrze smarowanie niż sprayem.
-Na asfalcie co 300 km w terenie co 100 km.
-bródzi motocykl

Ale ma też zalety.
-nie trzeba
Olej jest tak samo dobry jak sprej do smarowania łańcucha.


@mpetrumnigrum: > nic nie kosztuje jak weźmiesz zużyty z silnika.

@mpetrumnigrum: o stary, nie wiem, gdzieś ty się uchował, ale ja bym po tobie moto za #!$%@? nie chciał xD Wybacz, ale pojęcie masz jak ślepy o kolorach.

-gdy kupisz Scott oilera to łańcuch żywotnością przebije każdy sprej. I będzie bez obsługowy.


@mpetrumnigrum: To też jest gówno prawda i
To też jest gówno prawda i wiem to od mechanika, jak i od gościa, co to #!$%@?ł w #!$%@? po pierwszym sezonie.

Do takich bzyków, jak 50-125 to sobie możesz nawet i smalcem smarowac, jak chcesz, bo w razie czego, jak łańcuch na obrotach się zerwie, to tobie nogę #!$%@? i z ciebie zrobi kalekę, ale nie opowiadaj takich głupot nikomu, kto jeździ czymś mocniejszym.

Polecam sobie pooglądać, jak się łańcuchy zrywają,
Mam też kolegę który smarując tylko olejem na motocyklu szosowym 70 parę KM przejechał już blisko 90 tys km wymieniając napęd 3 razy


@mpetrumnigrum: Czyli co 30 tysięcy, żaden wyczyn...

Niedawno też miałem okazję sprawdzać łańcuch w hondzie cbf 125 13 tys przebiegu psikany sprejem. Wyobraź sobie że kilka ogniw było tak zapieczonych że nie dało się tego rozruszać.


@mpetrumnigrum: Jeśli się nie czyści łańcucha i nie smaruje od razu
@Zielony34: kolego nie masz doświadczenia, nie robisz przy tym, nie próbowałeś rożnych metod smarowania. A piszesz jakbyś posiadł wiedzę jedyną słuszną po 10 latach i przebiegu 200 tys km przetestowania RÓŻNYCH metod smarowania.

Nie mamy o czym więcej pisać więc.
Miłego dnia.