Wpis z mikrobloga

Moneymaxxing w praktyce ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)

"Nie wiem na 100 proc. czy była mi wierna. Wiem, że gdy się jej oświadczyłem, powiedzmy, że nie byłem jedyną osobą, która "spędzała z nią czas". Poszła do innego mężczyzny z żalu? Ze szczęścia? Nie wiem."

"Nie wymieniła przyczyn, ale z czasem dowiedziałem się, że to był pomysł jej matki. Powiedziała, że nic dobrego z nas nie wyjdzie i będziemy mieli chore dzieci."

"Właściwie to mnie nie zdradziła. Najpierw zerwaliśmy, potem poszła do innego mężczyzny, a dopiero wtedy jej się oświadczyłem."

"W pewnym momencie, zanim zaczęliśmy się spotykać, powiedziałem jej w formie żartu: "Jeśli będę musiał wybierać między moją drużyną a tobą — wybiorę cię". Ten zły żart obrócił się przeciwko mnie. [...] Przez nią straciłem, to co osiągnąłem przez całe życie, swoją karierę, a ona wciąż temu zaprzecza. To był dla mnie wielki cios."

"Wczoraj sprawdziłem w aplikacji banku, ile przelałem na jej kartę. To około 533 tys. dol. Część poszła na pokrycie jej kredytu hipotecznego, ale poza tym również na życiowe potrzeby — depilacje, kosmetyczkę, jej dziecko i ubrania."

( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)

https://www.onet.pl/sport/onetsport/przez-nia-stracil-wszystko-kulisy-toksycznego-zwiazku-mistrza-swiata-z-rosji/dxfjwvk,d87b6cc4

#blackpill #przegryw
Pobierz szumowina_wadowicka - Moneymaxxing w praktyce ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)

"N...
źródło: comment_1657007699cW2kEBu7SJ6Q5kg1Gf6oni.jpg
  • 20
Gościu dobrowolnie oddał jej 0,5 mln dolarów xD Płacił na nie swój kredyt i na nie swoje dzieci. On nie został oszukany, on oszukiwał się sam xD


@m_ney: Tylko on tych pieniędzy nie zarabiał w pocie czoła na taśmie w okolicznym Januszexie i prawdopodobnie jego poziom życia się nie obniżył, a Ty bronisz teraz zachowania kobiety, która wykorzystała go na pół miliona i jeszcze śmiejesz się z gościa, bo "dał się