Wpis z mikrobloga

@marafc: Mam od niedawna GT C2, póki co najdłuższa jazda w nich o ok. 160 km. Póki co komfort dużo wyższy niż w innych gatkach, jak masz kasę to brać, albo odłożyć ( ͡° ͜ʖ ͡°)
625 zł za spodenki na rower to imo w Polsce średnio rozsądną cena. Tak wiem zaraz zleca się programiści 15k i powiedzą że to pół darmo
@Piotr--K: Być może, ale tyłek za to dziękuje, zwłaszcza jak się robi konkretne dystanse. Lepiej kupić jedną parę gatek, które posłużą przez miliony kilometrów, niż kilka tańszych egzemplarzy i narzekać na ból dupska
@marafc: również od tego sezonu jeżdżę w Mille GT C2, po pierwszej jeździe zamówiłem drugą parę.
@Piotr--K: no nie wiem, patrząc na takie raso premium za 500 czy prestige za 550 to jednak wole dopłacić te pare zł do Assosa
  • 2
Być może, ale tyłek za to dziękuje, zwłaszcza jak się robi konkretne dystanse. Lepiej kupić jedną parę gatek, które posłużą przez miliony kilometrów, niż kilka tańszych egzemplarzy i narzekać na ból dupska

@guru8: wcale te droższe nie muszą wcale dłużej służyć. Wkładka po czasie się ubija raczej bez, wyjątku czy spodenki za 300zl czy 1000zl.
Plus material też potrafi się "zmęczyć". Kumpel w jednych assosach to już ta lycra sie tak
@guru8: @MoroMoro: @Dziaku: pozwole się odgrzebać temat i zapytać was jako użytkowników. Od ponad miesiąca jeżdżę w tegorocznym modelu Mille i mam problem z tym, ze jest mi w nich strasznie ciepło. Wkładka jakby w ogole nie odprowadza powietrza. To pierwsze bibsy w których mam odparzenia. Kupować krem assosa i próbować czy one tak maja i trzeba z tym zyc?
A pytam, bo za tydzien jade Warnije 235 km
@EliotAlderson: No Assosy faktycznie są grubsze od innych gatek, ale z odprowadzaniem powietrza raczej problemu nie miałem. Na pewno dobry rozmiar?

Inna kwestia, że krem, niekoniecznie Assosa to powinien być standard, a jak masz jakieś zadnie problemy to tym bardziej. Do tego warto wozić krem w małym pojemniczku i się dosmarować w trakcie jazdy.