Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 665
Rodzina się zjechała

Siostry z córkami jedna 8 druga 5 lat

Jak patrzę jak one walczą żeby te dzieci zjadły obiad to mi się odechciewa mieć dzieci xD

Czy tylko ja miałbym #!$%@??

W sensie dziecko nie chce jeść to niech nie je. Ale niech zapomni o słodyczach czy lodach bo przecież nie było głodne

I sprawa załatwiona

#gownowpis #antynatalizm #dzieci
  • 202
  • Odpowiedz
No nie wiem, średnio mnie to przekonuje, praktycznie każdy jeden kolega czy koleżanka z podstawówki czy nawet zerówki lubili np. pizzę, gołąbki, pierogi czy burgery


@Zgrywajac_twardziela: czyli sam tłuszcz, sól i cukry w postaci skrobii i innych niekorzystnych postaciach ( ͡° ͜ʖ ͡°) a listek sałaty z burgera co drugie dziecko wygrzebuje byle zjeść białą bułkę, tłuste słone mięso niskiej jakości i keczup, w którym często nawet
  • Odpowiedz
@Faraluch:

czyli sam tłuszcz, sól i cukry w postaci skrobii i innych niekorzystnych postaciach ( ͡° ͜ʖ ͡°) a listek sałaty z burgera co drugie dziecko wygrzebuje byle zjeść białą bułkę, tłuste słone mięso niskiej jakości i keczup, w którym często nawet 1/4 objętości to cukier.

A tam gadanie, warzywa też się dobrze da podać, i smacznie przygotować, tylko właśnie w tym rzecz że większość Polaków tego
  • Odpowiedz