Wpis z mikrobloga

Dzięki! Kupiony ( ͡° ͜ʖ ͡°) to mój drugi koncert Rammstein w tym roku XD odbiór osobisty oznacza, że trzeba gdzieś wcześniej w jakiejś siedzibie eventimu odebrać czy co?
Dzięki! Kupiony ( ͡° ͜ʖ ͡°) to mój drugi koncert Rammstein w tym roku XD odbiór osobisty oznacza, że trzeba gdzieś wcześniej w jakiejś siedzibie eventimu odebrać czy co?


@FapFolder: na 99,9% w kasach przy stadionie.
@niebieska_cegla: no dobra, w FAQ jest jasno napisane:

https://www.eventim.pl/help/?help_id=7666

Co oznacza "odbiór osobisty"?
Zamówienia z opcją odbioru osobistego nie są wysyłane pocztą/kurierem. Zamówienie na bilety z odbiorem osobistym można otrzymać:
- w punkcie Eventim ZASP (al. Jerozolimskie 25, Warszawa);
- w tymczasowym punkcie Eventim na miejscu wydarzenia w dniu imprezy - o ile taki punkt będzie uruchomiony
- bądź w kasie na miejscu wydarzenia. Aby odebrać zamówione bilety należy okazać
@enron: @niebieska_cegla: To wiecie może gdzie dokładnie to odebrać? Bo właśnie też kupiłem ale nie jest jednoznacznie napisane, a nie chce żeby był potem przypał jak się okaże że to trzeba było w eventimie odebrać który w sobotę jest zamknięty :/
@tramway48: też nie wiem, ale w Chorzowie po prostu były kasy gdzie sprzedawano/wydawano/wymieniano bilety. Zakładam że tu będzie identycznie. Zamierzam ich molestować telefonicznie dopóki się nie dowiem szczegółów (m.in. od której są otwarte kasy), dam znać jak się dowiem
@enron: @tramway48 @FapFolder z maila od Eventim

Informacje na temat odbioru biletów:
- w dniach 01-14.07.2022 z punktu ZASP, Al. Jerozolimskie 25, Warszawa (czynny w dni powszednie, w godzinach 10:00-17:00)
- w dniu 15.07.2022, w godzinach 14:00-20:00, z PGE Narodowy, brama nr 2
- w dniu koncertu tj. 16.07.2022, od godziny 10:00, z PGE Narodowy, brama nr 2
- adres: al. J. Poniatowskiego 1, 03-901 Warszawa

Do weryfikacji przy odbiorze potrzebujemy: