Wpis z mikrobloga

  • 180
Jakie nieprodukowane auto byście kupili dziś w salonie jeśli nadal było, by dostępne?

Ja zacznę audi 80 Avant jeśli cena, by wynosiła okolice 100k. Pancerne silniki, pancerne zawieszenie. Wygodne do jazdy. W pełni ocynkowane. Przez 15 lat zaoszczędził, bym kilkadziesiąt tysięcy na serwisie w porównaniu z autami nowymi. Dobrał, bym tylko klimę i xsenon.

Bubsy3D - Jakie nieprodukowane auto byście kupili dziś w salonie jeśli nadal było, by...

źródło: comment_1657087314gMjRPtlKuNxKiEj9nblPOt.jpg

Pobierz
  • 190
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Bubsy3D: mam audi 80 B4 w avancie i tak masz rację wszystko jest pancerne audi ma pewnie z 750 nalotu bo sam wiem o 3 licznikach wymienianych gdzie każdy miał inny przebieg, do tego piłowane i gaz założony ściągnięcia głowica miesiąc temu a silnik jak nówka.
  • Odpowiedz
@Bubsy3D:

Jest wiele aut które dziś, by się sprzedało jeśli wróciły, by do salonów.


To czemu nie wróciły? W działach marketingu pracują debile?
Po prostu praktycznie nikt nie chce samochodów bez wyposażenia, które zginają się w chińskie 8 przy wypadku.
Tak samo jak nikt już nie chce małych coupe, trzydrzwiowych samochodów, czy samochodów bez klimatyzacji.
  • Odpowiedz
via Android
  • 3
@fred_z_zambrowa oj stary jakie głupoty piszesz. Nikt nie chce małych sportowych coupe? Zapisz się na toyotę Yaris gr. Co do aut bez klimatyzacji audi 80 miało opcje klimy i było bardzo bezpiecznym autem. Mi z wyposażenia wystarczy klima i el szyby. Nic więcej oby było auto tanie w eksploatacji wygodne i niezawodne. jeśli miałbym wybór audi 80 bez elektroniki i podstawowego golfa z pierdziawką pod maską. Biore nowe a80.
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@YKR23 nawet najlepszy remont nie przywróci auta do stanu salonowego. Trzeba było, dać wszystko nowe na skorupę, a nie można kupić już nowego kokpitu czy wielu uszczelek.
  • Odpowiedz
via Android
  • 3
@Stanley666 jak mam wybierać xsenon vs LED w takim audi A6 c7 w ciemno biorę xsenon. Dalej niesie i jak przestanie się świecić zmienię palnik. Xsenony zostały odrzucone gdyż są droższe niż ledy. Min. Przez system samopoziomowania.
  • Odpowiedz