Wpis z mikrobloga

Witam (ʘʘ)

Gdzie polecacie wyjechać za granice w obecnych czasach, żeby nie robić za najniższa w Holandii albo u Niemca? Myślałem dużo na Islandia albo Norwegią ale jednak spory fach w reku wymagamy a posiadam jedynie doświadczenie na magazynie itd ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Angielski ogarniam w dobrym stopniu, szybko się uczę nowych rzeczy.
Może Szwajcaria albo Dania? Polećcie coś Mirasy
#emigracja #praca #islandia #norwegia #pracbaza
  • 12
@sikalafou: Wlasnie problem w tym ze zaraz po średniej wyjechalem do Niemiec na magazyn i tak zostalo, nie posiadam fachu ani nie moge duzo zaoferować. Jedynie szukam zmiany kraju bo mam juz dość. Wolalbym robic na tym samym magazynie np w Norwegii za wieksza stawke niz ciulac u niemca nadal. Stad pytanie o kraje, ktore podobnie jak Holadnia czy Niemcy przyjma taka osobe ( ͡° ʖ̯ ͡°)
nie posiadam fachu ani nie moge duzo zaoferować


@MlodyPolak22: to wszędzie gdzie nie pojedziesz to będziesz klepać biedę za najniższą i zapewne przez pierwsze miesiące będą cię robić w #!$%@? na pieniądzach agencje pracy. Rzuć lotką w mapę i na to samo wyjdzie. Wszędzie będziesz miał #!$%@? jak się nie nauczysz czegoś konkretnego.
@sikalafou: @PiotrFr macie racje, planuje w najbliższym czasie sie rozwinąć. Bardziej mi chodzilo o to z przykładu moich znajomych bez zadnych umiejetnosci-jeden pojechal do Holadnii zrywac kwiatki a drugi na magazyn do Islandii i roznica w wyplacie prawie 3krotna stad bylo moje pytanie o kraje ale dzieki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@MlodyPolak22: w norwegii zarabia sie wiecej ale koszty zycia sa rowniez wysokie w porownaniu do niemczech. Paliwo, prad i zywnosc zezre ci wszystko co zarobisz. A w tych najprostych pracach w norwegii szalu nie ma. Truskawki 140kr rolnictwo gastronomia 160-190. Pieniadze ktore pozwola ci sie ledwo utrzymac