Wpis z mikrobloga

@adinn: nie kumam dlaczego producenci dają do rowerów takie gówniane siodełka, że później chłop sobie musi dokupować specjalne żelowe majty, żeby mu jaj i dupy nie odparzyło podczas pedałowania.
-masakra jakaś!
to musi być spisek konglomeratu sowerowo/siodełkowo/majtkowego pod żydowskim zarządem powierniczym.
( ͠° °)
@adinn na tym siodełku jak dla mnie zrobić 50 to tak jak na innym 150. Pod moją dupą ono pływa dosłownie - a co się namęczyłem żeby kąt dobrać. Co do spodenek popatrzył bym na MTB - mam bontragery evoke z pieluchą pod to siodło i jest znośnie (ale tak jak pisałem cudów nie ma)
@adinn tu nie ma co dywagować bo każdy ma inną dupę. Mam w treku bontagera P3 i jest ZAJEfajne. To siodło co Ty masz mam w unibike''u i mi ewidentnie nie pasuje. Coraz bardziej spoglądam w kierunku Brooksa B17 i zapewne to będzie mój następny wybór (choć pewnie śmiesznie takie siodło przy crossie będzie wyglądać - ale mam to w D wygoda dupczana najważniejsza)
@adinn złota łopata trochę - ale kupiłem tego Brooksa i jest nieporównywalnie lepiej. Moje obawy co do tego że siodło nie będzie stylistycznie pasowało były nieuzasadnione - jest "szlachetniej". Aktualnie wyrabiam na nim dupogodziny żeby ułożyło się pode mnie ale już jest wrażenie im plus - jestem w stanie zrobić + 50 km bez wkładki w gaciach bez bólu pośladków czy jakiegokolwiek dyskomfortu.