Wpis z mikrobloga

@HHokuss: Nie Panie Kolego, mylisz mnie z kimś ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Co do spodenek - a siodło odpowiednie? Bo to tez ważne, wkładka może być dobra a siodło może powodować takie problemy. Sam mam Assosa i mam taki komfort, że dupka dziękuje
Wytłumaczcie mi proszę bo nie czaje tego hype na Assosa.
Widzę że wszystkie Assosy mają wkładki EI, czy one są projektowane specjalnie dla/razem z Assosem i na tym polega ich przewaga?
Znalazłem sporo innych marek w niższych cenach z wkładkami EI Force z tą nową technologią Hybrid które na papierze powinny być lepsze od pozostałych wkładek bez tej technologii.
Oczywiście wierzę że jakość materiału Assosa może być lepsza, czerń idealnie czarna, ale
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Poemat: @HHokuss: ej to jakiś slang z tym kremem xD? Ja mam spodenki spexcel i nigdy mnie jakoś dupa nie bolała po trasach 120-130 km xD

@Kanye__West: To gratuluję i zostaje się tylko cieszyć, nie każdy ma taką uniwersalną dupe lub nie trafił na odpowiednie siodełko czy wkładkę. A taki krem znacznie poprawia komfort jazdy szczególnie podczas upałów
Mam 5 par spodenek assos od mille gt, equipe rs po najwyższy model gto i nigdy nie miałem żadnego otarcia. Zacznij stosować kremik albo zmień siodło


@Foczlik: mnie nie obcierają takie z decathlona za 20zł (tak, jakieś 7-10 lat temu można było za tyle kupić gacie z pampersem), więc nie wiem co to za argument xD