Wpis z mikrobloga

Zostałem szczęśliwym posiadaczem #renault Clio 3. Próbuję w aucie uchwycić spalanie. Przy okazji chce sprawdzić lampkę rezerwy paliwa czy w ogole działa. No i mam taką sytuację, że wskazówka poziomu paliwa weszla juz na czerwone pole (jest tak mniej wiecej w 3/4 wysokosci) - czy kontrolka rezerwy powinna juz sie zapalić czy niekoniecznie ? Zastanawiam sie czy tak powinno byc i zapali sie za chwile jak jeszcze pojeżdżę czy może cos sie #!$%@?ło :) Jak to wyglada u was ? Pytam posiadaczy tego modelu. :) #kiciochpyta
Bandurek - Zostałem szczęśliwym posiadaczem #renault Clio 3. Próbuję w aucie uchwycić...

źródło: comment_1657107316sJJYde0vtb4EFG3KsDygSs.jpg

Pobierz
  • 24
@Katiee: chodzi o to, ze czy dziala kontrolka mozesz sobie sprawdzic zapalajac samochod, jak Ci sie zapali to dziala jak nie to masz uszkodzona, @Bandurek: takze jesli podejrzewasz, ze ta kontrolka wysiadala to wlasnie dosatles roziwazanie na tacy, takze Ty tez czytaj ze zrozumieniem
@Bandurek: Właśnie to oznacza, mozesz mieć np problem z pływakiem, ale to wtedy nie problem kontrolki. Albo żle ustawioną wskazówkę i wtedy pokazuje mniej niż w rzeczywistości i ci się wydaje że masz mniej niż rzeczywiście. Sposób testu kontrolki dostałeś...
@Katiee no wlasnie MOZE byc np problem z plywakiem lub jeszcze z czyms innym. Dlatego pytam konkretnie posiadaczy tego modelu jak to u nich wygląda - kiedy u nich zapala sie kontrolka. Dzięki za mędrkowanie.
@Bandurek: To jak powinno byc masz w instrukcji, jak masz podejrzenie że nie działa to sobie możesz ręcznie manipulowac pływakiem i sprawdzić. Jak Ci ktoś powie ze zapala mu się przy 5l paliwa w baku to niby co Ci to da ? Będziesz zlewał do wiaderka i liczył ile paliwa masz ?
@Katiee to mi da, że jak ktos mi napisze że jemu zapala sie kontrolka zaraz jak strzalka wejdzie na czerwone pole to od razu będę wiedzial że cos sie #!$%@? - prawda?
@Bandurek: To Ci napisałam ze moze być żle ustawiona wskazówka i gówno Ci to da. Podałam Ci przynajmniej dwa sposoby jak przetestować sprawność informowania o rezerwie. Z mojej strony to wszystko. Czekaj sobie dalej na odpowiedzi.