Wpis z mikrobloga

@ca1ek: Bo to nie są licytacje jak na allegro, że licytujesz za 10 zł, i jak ktoś Cię przebije to trudno. Tutaj licytujesz za 10 zł, i jak ktoś Cię przebije to tych 10 zł nie masz. To takie najważniejsze chyba. Są automaty, czyli nie ma szans żeby się w strzelić w dziwnie godziny, czy coś. A aktualne wygrane aukcje, to myślę że admini.

Tutaj masz podobny serwis, tylko że starszy
@ca1ek: No tak, bo nie podbijasz swoją kasą, tylko kupujesz "pakiety podbić" np. 100 podbić za 10zł. Jak Ci nie żal kasy, to możesz spróbować, ale jestem prawie pewien że nic nie zyskasz. Ewentualnie wygrasz jakąś pierwszą aukcje, a później magicznie przestaniesz wygrywać.
@ca1ek: kajamy się, że dopiero teraz pojawia się nasza odpowiedź :) w naszym serwisie nie ma wałków. Jako jedyni na rynku zwracamy niewykorzystane punkty ZAG (czyli "podbicia") niewykorzystane w czasie aukcji. Pokrótce mówiąc, nie ma strat, jeśli nie wygra się licytacji. Ponadto nie mamy wpływu na przebieg licytacji i nie mamy automatów, które licytują za nas. Automaty, które grają na licytacjach są ustawiane przez samych użytkowników. W razie jakichkolwiek pytań, pisz
@ca1ek: po 1. za 10 zł na naszym portalu możesz kupić 50 podbić ;-) Co do podbić, użyłem zbyt dużego skrótu myślowego - zwracane są niewykorzystane podbicia z automatu, przykładowo w licytacji bierze udział dwóch użytkowników. Użytkownik A ustawia automat na 100 podbić, Użytkownik B ustawia automat na 50 ZAG. Gdy automaty dojdą po 50 podbić, Użytkownik A wygrywa licytację i odbiera pozostałe, niewykorzystane 50 ZAG. To tylko prosty przykład. Można