Wpis z mikrobloga

Animacja skończona. Jest to podsumowanie mojej ponad siedmiomiesięcznej przygody z programem multimedialnym Blender (ten konkretny projekt robiłem ponad 2 miechy). Jak się komuś spodoba to zapraszam tutaj po więcej:

https://www.behance.net/drzewiecki

Mam nadzieję, że to fajna animacja. Pozdrawiam!

#blender #3d #grafika #grafika3d #tworczoscwlasna #grafikakomputerowa #animacja #zwierzaczki #chwalesie #gruparatowaniapoziomu
Sancho_Asnap - Animacja skończona. Jest to podsumowanie mojej ponad siedmiomiesięczne...
  • 105
@Sancho_Asnap: Świetna robota. Są minimalne niedoróbki jeśli chodzi o dynamikę kamery, i sam montaż mógłby być lepszy — te przejścia fade są zbyt mało dynamiczne na tle całego filmu i trochę gryzą, ale to już w ramach totalnego #!$%@? się z mojej strony.

Z jakich materiałów się uczyłeś blendera? Ile czasu zajmuje render czegoś takiego?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Sancho_Asnap: bardzo faje miras, masz talent, cos czuje ze robota za dobrą kase juz jest za rogiem. Jedyne co mi się jie spodobało to ten gołąb był jak by "wklejony" I ta dlugo czekająca kamera. I kilka rzeczy, ale to drobniutkich z których pewnie zdajesz sobie sprawę. Zajebista robota jeszcze raz. Powodzonka.
Wołaj jak już cir zatrudnia przy jakimś filmie długometrażowym, lub jak sam cos dłuższego nagrasz
@3zMK2:
Ustalmy kilka faktów:
-#!$%@? się jedynie ty i słusznie zauważasz, że nie masz pojęcia o czym piszesz, bo kluczową sprawę nazywasz pierdołą.
-Mnie ciekawi czemu to wygląda tak płasko i jako że to widzę to informuje OP o potencjalnej przyczynie. Z dobrej woli, bezinteresownie, aby OPowi pomóc i ewentualnie zaspokoić własną ciekawość jeśli OP sprawdzi i się tym z nami podzieli.
-OP ciekawi co myślimy o jego animacji i taka
@Sancho_Asnap: Ale to jest super! () Ma w sobie coś pixarowego, no i - tak jak Ci pisałam wcześniej - super paleta kolorów, muzyka, vibe. Zazdroszczę talentu i trzymam kciuki za dalszy rozwój!

I w ogóle fragment 2:07-2:14 - jakie to było słodkie i pocieszne :D WINCYJ!
@Nemayu: O, i elektrodowicz się właśnie odpalił, ding ding ding xDDDD

Po pierwsze - Odwracasz właśnie kota ogonem mówiąc że to ja się #!$%@?łem kiedy jest dokładnie odwrotnie.
Po drugie - Doskonale wiem jak ważna jest konstruktywna krytyka a twoja tak własnie nie brzmiała.
Po trzecie - Bezinteresownie to dzisiaj nawet kopa w dupę nie dostaniesz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Po czwarte - Chyba ktoś inny ma