Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Jest jakiś #iphone z typowym dual sim czy tylko eSIM+SIM? Jeśli to drugie to jak się to sprawdza? Ile wytrzymuje bateria 3110mAh przy normalnym użytkowaniu (kilka rozmów, zdjęć, maili + wykop)? Wytrzyma cały dzień? No i jaki model polecacie do 2 - 2,5k brutto?

Sorry za tyle pytań ale ostatnie co miałem z jabłka to iPod 30GB w 2008.

#pytanie #apple
  • 16
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kolorowezworki: mi wystarczy żebym w pracy nie musiał ładować. Rozważam jabłko tylko dlatego, że firma ma kilka appek, które są tylko pod iOs, a znacznie ułatwiłoby mi to życie.

Co z tym dual sim? Jak to wygląda?
@jarezz: no mi na iosu sie dobrze pracuje ciezko za to na androidzie chociaz mialem s9 to spisywaly sie rewelacyjnie. Wiesz co jak nie bedziesz neta przegladal czesciej niz na przerwach to na spokojnie bez obleci. Ciezko mi powiedziec bo ja mam caly czas podpiety. Mam 11 i 13 chyba 512gb i jest przekozaxka
@jarezz: Miałem. Tydzień #!$%@? a później jest spoko. Najciężej się przywyczaić do gestów i klawiatury. Teraz bym już do Androida nie wrócił. Z drugiej strony mam kumpla, którego namówiłem na iPhone i do tej pory się nie nie polubili
@jarezz: skoro piszesz o tych kilku apkach, z który firma korzysta a są tylko pod iOS, to sprawdź, czy nie korzystasz z czegoś co jest tylko pod Andka ;) Często apki mają mocno obcięte funkcje względem Androidowych wersji, ja się przejechałem na Net Analyzer i paru innych i do nich muszę mieć roboczego Andka.