Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Cześć, jestem nowy na rynku pracy i potrzebuję się załapać gdzieś żeby przeżyć. Stąd takie pytanko, jest szansa złapać jakąś pracę biurową a najlepiej zdalną? Mam mocne problemy ze zdrowiem więc fizyczna w tym momencie nie wchodzi w grę, myślałem może o jakimś callcenter. Może istnieje coś innego o czym nie wiem, dlatego pytam. Angielski na poziomie komunikatywym, ale szukam dosłownie pracy dla każdego bez większych wymagań póki co.

#praca
#pracazdalna
#pracbaza
#krakow
#rzeszow

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #62c56ae036ea12b6ac8feed1
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Wesprzyj projekt
  • 13
@xevske: mozesz w kilku zdaniach opisac jak wyglada dzien takiego pracownika? Przychodzi do korppo, wklada sluchawki i 8h odbiera połączenia? I tłumaczyć halinkom jak to sie stalo ze internet nie dziala? To wydaje strasznie ciezka robota a ciekaw jestem jak jest w rzeczywistości.
Da sie awansowac i zarobic sensowne pieniądze?
@kocot: Zależy od korpo, u mnie robisz różne rzeczy, np. trzy dni w tygodniu odbierasz po 100 telefonów dziennie i pomagasz zazwyczaj z błachymi sprawami, miło rozmawiając z rodakami. Jeden dzień spędzasz lokalnie na ogarnianiu biura, tj. wymieniasz kable czy coś i dwa dni obsługujesz osoby na żywo z ich problemami z hardware itd. Praca lekka i przyjemna, tyle że nudzi się po 2-3 latach dość mocno bo problemy zazwyczaj się
@kocot: no to wiesz, zależy od twojej sprawności im więcej odbierasz, to znaczy że jesteś dobry - u nas są też premie za ilość rozwiązanych problemów. Na start realnie 5-6k, dalej to już zależy od jakości pracy, motywacji itd.
@AnonimoweMirkoWyznania: najniższe stanowiska "księgowe" w korpo typu Capgemini, State Street, BBH itd. Wysłać CV nie zaszkodzić również do innych (w Krakowie tego pełno), ale takich typowych "świeżaków" to biorą raczej do ww. Oczywiście angielski faktycznie "komunikatywny", czyli chociaż to B1/B2, ogarnięcie komputerowe (excel choćby podstawowy) i życiowe. Raczej wszędzie teraz pracują zdalnie lub hybrydowo, no ale szczegóły wyjdą w praniu.

To są propozycje typu "ambitniej". Na niższym szczeblu są wszelkiego rodzaju