Wpis z mikrobloga

Szczerze nie chciałbym być piwniczakiem... To znaczy neet spoko, ale chodzi mi o chorobliwą nienawiść do kobiet. Generalnie zwaliłem sobie i nie piszę tego, bo liczę że zarucham każdy kto mnie czyta wie, że bardzo ale to bardzo mocno przegrałem. Co chcę powiedzieć... Bycie mizoginem albo mizoandryczką jest #!$%@?... Ale skupmy się jak to wygląda u faceta tracisz reputacje, kobiety mają Cię za najgorszego, możesz stać się wywłoką, negatywne emocje i najgorzej jak wejdzie za mocno mizoginia chęć wylogowania z życia kobiety... Panowie wyluzujcie nie musicie być jak ja to znaczy ja trzymam ramę, bo nie dałbym kobiecie napluć mi w twarz albo być jej niewolnikiem, ale bycie kukoldem chyba jest to lepsze niż samotność nie każdy kukold to taka cipka jak gonciarz ludzie chcą eksperymentować itd. Ja szczerze jednak wypluwam to i zrobię wszystko by zasłużyć na tatuaż LOSERLOVER będę chciał znaleźć kobietę i się z nią ożenić życzę by każdemu z was się to udało w tym mi.
#przegryw #mizoginia #piwniczak #przemyslenia #przemysleniazdupy #gownowpis #debata
  • 8
@Miler111111: Salvador ramos masakra w texasie. Samotnik któremu dokuczali rówieśnicy. Później nie zdał co podobno przelało czarę goryczy. To z tego roku. Podobnie jak wy miał ogromne problemy z rówieśnikami, podobnie jak wy był bardzo samotny i nie umiał się odnaleźć w społeczeństwie, podobnie jak wy czuł nienawiść i winił społeczeństwo za swoją porażkę a nie samego siebie (jak wy normictwo, oskarków, julki itd).