Wpis z mikrobloga

Kogo jak kogo ale pośredników w sprzedaży nieruchomości to mi nie żal. Wystawiasz ogłoszenie o sprzedaży mieszkania i pare telefonów dziennie czy może nie chcesz skorzystać z ich usług. Chcesz obejrzeć mieszkanie bo Ci się spodobało ? Jasne nie ma problemu, tyko daj proszę spisać swoje wszystkie dane z dowodu osobistego, by nas przypadkiem prowizja nie ominęła za ogłoszenie na OLX „Wyremontowany apartament Pabianice dolne”, bądź spokojny będziemy je przechowywać w szafie w naszym biurze. Mi osobiście się udało zaoszczędzić około 20 k przy kupnie nieruchomości bo te debile nie zamazały numeru domu, którego ogłoszenie wystawili, również powiedzieli mi, ze z właścicielem trzeba się umówić przez nich bo inaczej go nie będzie w domu. Wiec zadzwoniłem do nich, umówiłem się na konkretna godzinę, następnie 30 min przed oglądaniem powiedziałem, ze mnie nie będzie bo nie chce im udostępnić wszystkich moich danych potrzebnych do wzięcia kredytu. Po czym zadzwoniłem dzwonkiem i zapytałem gościa czy mogę obejrzeć chatę i nie miał z tym problemu i dodał, ze te spisywanie umów to ich wymóg, by potem nie sprzedał komuś bez prowizji dla nich. Ciekawy jestem czy ktoś za coś takiego poleciał, bo wiedzieli, ze to ja kupiłem bo przez rozmowę telefoniczna się przedstawiłem i później na bank sprawdzali KW kto tam się pojawił.

#nieruchomosci
  • 2