Wpis z mikrobloga

via Rowerowy Równik Skrypt
  • 418
516 952 + 681 = 517 633

681 km non-stop.

To już 3 lata minęły od ostatniej życiówki. Ani nie czułam potrzeby poprawiania, ani mi się szczególnie nie chciało. Dużo pracy, to i człowiekowi nie chce się tak nadwyrężać i woli sobie pojechać pitu pitu w weekend.

Od padnięcia pomysłu na mazurski wyjazd #drozdzowkarze na Pierścień Tysiąca Jezior do decyzji i kupna pakietu minęło 30s. Ultra w komfortowych warunkach z punktami kontrolnymi z papu i prysznicem w połowie to bardzo dobre miejsce do ogarnięcia życiowki i pozbierania nieco gmin. Wprawdzie prysznic na 300km brałam zupełnie niepotrzebnie, bo przez kolejne 6 godzin lało i jazda przez tyle czasu w deszczu zmyła całą godność człowieka ( ͡º ͜ʖ͡º) ale i tak było warto. Właściwie to popadywało już od startu i suche buty miałam po jakichś 24h jazdy, nie polecam.

Całość w bardzo dobrym komforcie psychicznym, 30km przed noclegiem kolanko nieco przestało odmawiać współpracy z przeciążenia. Koncentracja na rowerze przez całą trasę mega, dopiero po zejściu z roweru czułam oszołomienie. Pod domkiem lekkie halucynacje z braku snu.

Dziękuję #drozdzowkarze za doping! W szczególności @Mortal84 za cierpliwość i wyjazd po mnie w drugiej dobie jazdy, @rozpa za towarzystwo przed nocą i @wspodnicynamtb za początek. @metaxy @Cymerek @ToroToro i @Dewastators za wsparcie dobrym słowem i szczere trzymanie kciuków!

#rowerowyrownik #stathunters #pokazmorde #ultra

Skrypt | Statystyki
edicsson - 516 952 + 681 = 517 633

681 km non-stop.

To już 3 lata minęły od ostat...

źródło: comment_1657172983wO2BRrH1JNjwwiHFfNdzK6.jpg

Pobierz
  • 59
@mpetrumnigrum: 38h 681 km. Bo trzeba liczyć czas z przerwami inaczej okaże się że przeciętni jadą tak samo szybko jak najlepsi którzy jadą ciągiem
To daje 18 km na 1h jazdy. Bardzo dobry wynik jak na amatora.
Ja najwięcej przejechałem 360 km w 42 h. Ale to normalnie sobie jechałem na wycieczkę, rower z lat 60 tych i bagaż, całość 50 kg.
@Ryuk: słabe, ale nawet przez chwilę się nie ścigałam, a wiadomo, że miejsce na ultra robi się obcinając przerwy. Ogólnie miałam marzenie zrobić Pierścień w 30h i do 300km nawet mi się to udawało, ale ulewna noc zrobiła swoje i mocno mnie przeorała. Ogólnie trzeba dodać jeszcze do czasu dojazd 30km na start.

Pozycja GENERALNA: 153/167
Pozycja OPEN: 108/117

23 osoby się wycofały. W tym roku ukończyło 7 kobiet.
@edicsson: wiadomo że na ultra to się walczy głównie z sobą; o ile przejechanie takiego dystansu jeszcze jestem w stanie sobie wyobrazić (w 3 dni z noclegiem w ciepłym łóżku xD) to jechanie całej nocy w deszczu w tym momencie jest na 100% poza moim zasięgiem .
Tym większy podziw, graty!