Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Macie jakiś pomysł na nóż, jakiś taki ukryty i nie duży, najlepiej wysuwany co by se z nim chodzić na luzie?

Kupuje pałkę teleskopową do samochodu jakbym trafił jakiegoś frustrata więc pomyślałem od razu o nożu bo codziennie wracam późno z pracy więc kiedyś może się przydać

#bron #noze
  • 27
  • Odpowiedz
  • 4
@Anty_Chryst doradzał bym gaz pieprzowy, jakiś mały poręczny np. W formie breloka do kluczy. Nóż do samoobrony, to może przysporzyć problemów. Niemniej jeśli szukasz noża który szybko wyciągniesz zobacz neck knife.
  • Odpowiedz
@Anty_Chryst: Mój pomysł na nóż to taki, który można schować w kieszeni i który jest mały i poręczny. Tak, aby można było z nim chodzić na luzie i mieć go zawsze przy sobie.
  • Odpowiedz
@Anty_Chryst: Z nożem jest jak z bronią, jak Ją masz to w końcu będziesz musiał wyciągnąć i użyć. Idź na sporty walki i tam się nauczysz bić ludzi a do tego kondyche zrobisz, a jak Ci się nie chce to kup gaz pieprzowy mały a do tego pasek skurzany (nie wiem czy dobrze napisałem to słowo nigdy go nie pisałem) z klamrą która jest normalnym kastetem, sam mam taki, szybko się
  • Odpowiedz
@Anty_Chryst: @TurystaOdFleszyDystans: po sportach walki odpowiadasz jak za atak z użyciem niebezp. narzędzia - good luck.

Z nożem jest jak z bronią, jak Ją masz to w końcu będziesz musiał wyciągnąć i użyć.
Jak masz broń to wyciągając ją musisz być GOTOWY jej użyć. Jak nie jesteś gotowy to jej nie noś.

Kup gaz i nim popsikaj w lesie aby się nauczyć.

Jest problem to:
1. #!$%@?
2. psikasz gazem
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Anty_Chryst: do takiego celu nie polecę Ci nic z noży. To zawsze się mści bo jak nie zginiesz od własnego to zgnijesz w pierdlu bo zabiłeś lub zraniłeś napastnika - takie polskie prawo. Nigdy bym noże nie wyciągnął i nie wyciągałem jak był przypał - teleskopowa sprężynowa- robi wrażenie już przy rozkładaniu, a i można się skutecznie obronić nawet bez większych umiejętności.
  • Odpowiedz
@Wikary_paczelok: miałem okazje użyć gazu i podtrzymuje swoje zdanie. Nóż to ostateczność która może się bardzo źle skończyć. Jakbym miał do wyboru gaz i nóż to oczywiście biore gaz. Gadanie zza monitora to Ty uprawiasz.

Aha i koleś być naćpany na maksa a poskładało go w 3 sekundy.
  • Odpowiedz
  • 0
@Wikary_paczelok nie .osłem okazji sprawdzić i obym nie miał, niemniej poczytaj bo źródła mówią że na ludzi po środkach odurzających gaz pieprzowy działa. Poza tym jak rozumiem @nastynas potwierdza. Noszę na co dzień folder, co nie znaczy że polecam do obrony, niemniej zapewniam Ciebie że z pustymi rękami broń się w razie potrzeby nie będę. Dla OP podtrzymuję moja rekomendację, oraz jak już wspomniano do rozważenia pałka teleskopowa.
  • Odpowiedz