Wpis z mikrobloga

@soadfan: To pójdą do swojego obecnego pracodawcy i im przybije, nie widzę powodu czemu Januszex miałby odrzucić prośbę pracownika w takiej sprawie skoro dla niego to żaden koszt.
urządzenia, instalacje i sieci elektroenergetyczne o napięciu znamionowym wyższym niż 1 kV i napięciu znamionowym nie wyższym niż 30 kV;

@soadfan: czy mając trafo 31 kV mogę je obsługiwać, jeżeli będzie pracować na sieci 30 kV? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@soadfan: A już miałem nadzieję że zlikwidowali obowiązek odnawiania co 5 lat ( ͡° ͜ʖ ͡°) I leśne dziadki by straciły źródełko kasy za nic ( ͡° ͜ʖ ͡°) Cieszę się że moje obecne zajęcie już mnie nie zmusza do chodzenia na te śmieszne egzaminy.
@Angel_of_death: i tutaj w załączniku 1 też jest o napięciu znamionowym ;) dziwi mnie, że nikt nie wpadł na pomysł aby świadectwo kwalifikacyjne było wydawane tylko przez organ państwowy wzorem prawa jazdy czy uprawnień budowlanych ;) to co dzieje się teraz ze świadectwami kwalifikacyjnymi woła o pomstę do nieba - piekarze po 4h kursie internetowym dostają uprawnienia bez ograniczeń E, D i co sobie zażyczą, a potem nie potrafią zrobić najprostszej
Pracodawca może wystawić zaświadczenie i nie trzeba mieć żadnego wykształcenia kierunkowego

Ok, pracodawca też może potwierdzić, że taka osoba ma wiedzę na ten temat.


@soadfan: @Quarel: JDG i cyk ( ͡° ͜ʖ ͡°)-