Wpis z mikrobloga

@Pioter_Polanski: W ogole nie wiem jak bylo w komiksie ale wkurzajaca jest troche niejednoznacznosc tych ich mocy. Masz bohaterow jasno okreslonych typu A-Train szybko biega, Deep ma skrzela, Starlight sobie strzela swiatlem, a obok takich ktorzy w zasadzie nie wiadomo co potrafia xD Maeve, Black Noir, Soldier Boy, Homelander - wszyscy sa super silni i ciezko ich zabic ale oprocz tego nie wiadomo co wiecej, tylko Homelander sie wyroznia laserami, lataniem
@IIIlIII: Maeve jest po prostu super silna i tyle. Widocznie nie każdy supek ma jakąś bonusową umiejętność albo może inaczej ta większa siła niż u przeciętnego supka jest właśnie takim bonusem.
Maeve, Black Noir, Soldier Boy, Homelander - wszyscy sa super silni i ciezko ich zabic ale oprocz tego nie wiadomo co wiecej


@IIIlIII: moim zdaniem wszystko wiadomo jeśli się uważnie oglądało serial. Przypominam srajlajt też ma super twardą skórę i potrafi przyłożyć.
@IIIlIII: A no i tak skupiłem się na Maeve, że zapomniałem napisać o reszcie. Żołnierski Chłopiec ma przecież bardzo unikalną umiejętność, która druga postać potrafi strzelać promieniem, który dodatkowo wypala V?

A Homelander to w ogóle jest cudakiem, samo latanie jest super unikalną mocą a do tego jeszcze laser (odziedziczony po SB ale w troche innej formie) i bardzo czułe zmysły.

A super umiejętność Black Noir to alergia na orzeszki. Ogólnie
@Pioter_Polanski: Wydawalo mi sie, ze calkiem uwaznie ogladalem i nadal nie wiem xD W komiksie np Black Noir podobno byl swego rodzaju ninja ktory potrafil bezszelestnie zaskoczyc przeciwnika, w serialu to odpada bo bylo go slychac i doskonale widac jak probowal dopasc chlopakow u ciotki Butchera. Wyglada na to ze jest jak @FireDash mowi wyzej tzn domyslnie sa silniejsi i twardsi, a niektorzy zamiast dodakowych umiejetnosci maja to wymaksowane do praktycznie
@IIIlIII:

After being exposed to high levels of radiation while being experimented on by the Russians, Soldier Boy's body appears to have started producing radiation on its own, this ended up effectively turning him into a walking nuclear reactor. Because of this, his body now emits high levels of radiation at all times, however the amount of radiation that his body creates can also be affected by his emotional state


Chyba
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Pioter_Polanski: dobra Frenchie klasycznie siła zwinność i super węch i chyba jeśli dobrze zrozumiałem regeneracja ( czyli Wolverine bez pazurów)

Cyc to tylko siła i wytrzymałość czyli nudy