Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#pytaniedoeksperta

Takie #pytanie mam: jak daddy może podbić serce twinka? Pytam, bo w sumie nigdy takie młodziaki nie były w mojej strefie zainteresowań i nie wiem, jak się nawet takich obsługuje pod względem fizycznym i emocjonalnym, ale ostatnio dwóch takich nocowało u mnie (couchsurfing) i jeden mi się tak spodobał, że nie wiem... Nawet nie w sensie seksu, chciałbym go tulić i po prostu spędzać czas razem. Seks potem :D Obudził we mnie prawdziwie ojcowskie uczucia :)
Powiedziałem mu potem, że chcę go jeszcze spotkać, na co on odparł, że ok, ale jak przyjaciel, bo on nie szuka teraz seksu ani związku. No i pojechał.

W przyszłym tygodniu będę w jego mieście i on wie, że jadę tam tylko by go zobaczyć w ramach krótkiego urlopu. Powtórzył, że chętnie się spotka, ale mam pamiętać: "friends only". Dobra, nie powiedział "spieprzaj dziadu", itp. więc sobie robię (bezpodstawną) nadzieję.

To teraz jakieś protipy poproszę albo instrukcję obsługi do twinków, bo się cholera chyba głupek zakochał na starość :D

#teczowepaski

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #62c940abae99221d03752051
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 18
OP: @Chlorine888:

I czy daddy ma kasę albo ewentualnie jest daddym w jego typie ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Nigdy nie używałem argumentu kasy w relacjach. Jakieś porady jak nie przesadzić, albo wręcz przeciwnie - jak użyć tego argumentu bez dawania poczucia. "płacę i wymagam"? :D
---

Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
Zaakceptował: LeVentLeCri
OP: > To dosłownie jest powiedzenie tego, ale w łagodny sposób xD

No to trudno.

Skoro mnie do siebie zaprosił, dodał na whatsapp i gada o ulubionych książkach - przynajmniej pozwiedzam sobie miasto w miłym towarzystwie i z kilkoma wspólnymi tematami do rozmów mimo różnicy wieku :) A do seksu mogę mieć k.wy, może taniej wyjdzie :D

@EvilToy:

@taju Dlaczego uważasz, że to bait?
---

Ten komentarz został dodany przez
@AnonimoweMirkoWyznania w sumie
@EvilToy dobrze to ujął

to nie są ojcowskie uczucia.

Bo jednak czujesz jakieś podniecenie w jego obecności? Przy relacjach ojcowskich to prędzej powinieneś chcieć to przygarnac do siebie i wychowywać jak swoje. Ale ciagot seksualnych nie powinno być.
Na razie widzę Ciebie bardziej jako stepujący tata ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

Ale wracając na poważnie, jak do tego doszło że razem nocowaliscie?
OP: > Bo jednak czujesz jakieś podniecenie w jego obecności?

No właśnie nie. Może inaczej - nie seksualne. Raczej pobudzenie uczuć wyższych i trochę motylki, których już z 10-15 lat nie czułem. I to mnie dziwi. Jak robiliśmy misia na pożegnanie bardziej cieszyło mnie trzymanie go w ramionach i myślenie, że nie ma bezpieczniejszego miejsca, niż bliskość fizyczna. Nawet mi nie stanął ani razu :|

Przy relacjach ojcowskich to prędzej powinieneś
@AnonimoweMirkoWyznania
W takim razie patrząc po twoich reakcjach obudził się w tobie instynkt ojcowski. Nic w tym złego, wręcz przeciwnie.

Zobacz sobie moje wpisy bo robiłem niedawno ankietę na teczowych odnośnie adopcji/wychowywania dziecka. My mojemu zdziwieniu sporo osób chciało stworzyć dziecku rodzinę.

Jak dobrze zrozumiałem, chłopak ten odniósł się do Ciebie jako przyjaźń. To już jest zobowiazujace bo wymaga Twojego zainteresowania. Wejścia głębiej w jego życie. Także już jesteś wygryw, ale uważaj
OP: @George_Liquor:

Dzięki za porady.

Interesujący był dla mnie ten ostatni tydzień, w nowym mieście, spędzając czas z Młodym.
Wszystko wychodziło dość naturalnie, bez przymusu: zarówno tematy do rozmów, jak i leżenie w ciszy na trawie, pod przypadkiem znalezionym drzewem, które nam się spodobało w tym samym momencie ;) Już się zapowiedział, że chętnie przyjedzie do mnie, pytał też, czy pojadę z nim do miasta X na jeden dzień, bo