Wpis z mikrobloga

#lublin #stomatologia
Miałem w środę rozpoczęty zabieg ponownego leczenia kanałowego. W kolejną środę będą to kończyć. Miało nie boleć, w czwartek i środę było ok. Od piątku zaczął się mocny ból, ale stwierdziłem, że przeżyje. W sobotę nie ustawał a dziś jest już bardzo źle. Co robić? Moja klinika zamknięta, nie da się dostać. Wszystkie inne też zresztą pozamykane. Leki z apteki bez recepty #!$%@? jak cukierki i w ogóle nie pomagają. Macie jakieś pomysły? Albo jak załatwić coś mocniejszego żeby chociaż do jutra wytrwać jedna dobę?
  • 41
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@rzeznia22: A jakie leki bierzesz z apteki? Spróbuj solpadeinę. To chyba jako jedyne mi pomagało jak nie miałam antybiotyku i dorety.
Istnieje też coś takiego jak pogotowie stomatologiczne, możesz się wybrać i poprosić o receptę na antybiotyk.
  • 0
@jmuhha w tej chwili Ketonal z paracetamolem.

@Keitaro bez przesady, mi trzeba tylko recepty na coś mocniejszego by przetrwać dobę albo czegoś bez co mi trochę pomoże. Na sorze wystoje się cały dzień, zresztą nie będę blokował kolejki.
  • 0
@tomekamila byłem w aptece w nocy i dali mi dexim co jest #!$%@? wart. Da w ogóle jakaś apteka coś bez recepty? Wydaje mi się, że to nie te czasy.

@TheDarkSideOfTheMoon wiem, że było by to wskazane, ale w niedzielę nie da się nigdzie dostać. Następną wizytę mam w środę, ale jutro będę ich atakował. Wolałbym, żeby obejrzał to stomatolog który to robił bo raz, że robota jeszcze nie skończona a dwa
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@rzeznia22: Ale jest coś takiego jak pogotowie stomatologiczne, tam nie ma takich kolejek jak na SOR w szpitalu.
Te wszystkie leki co podałeś są uja warte na kanały. Ino solpadeina bez recepty i kawał mięsa z zamrażarki, albo ssanie kostek lodu jak masz.
  • 0
@bb89 Ketonal tu prawie nie działa, mam tego w domu dużo, różne tablety bo ojciec to brał. Ja ogólnie nigdy leków przeciwbólowych nigdy nie brałem a nic typowego nie działa.
@Papierowyksiezyc9328 tak spróbuję jak nic nie ogarnę. Na razie nigdzie telefonów nie odbierają.
  • 0
@Lu7yn miałem ten ząb leczony kanałowo ponad 10 lat temu. Poszedłem na przegląd do innej kliniki i przypadkiem na zdjęciu wyszło, że jest stan zapalny i prawdopodobnie źle oczyścili wtedy kanały. Mi nic nie było w sumie i nic nie czułem, ale zdecydowałem się na ponowne leczenie. Na razie zrobili połowe bo robią to na dwa lub trzy etapy. Oczyścili dwa kanały z czterech, odbudowali ząb i na razie na tym koniec