Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@sm_m: no ja bym wzięła v11 absolute. 2.2 kg vs 3. Ale moc 150aw ws 220. Ale jak nie masz dużego mieszkania to bierz v12 slim. Nie występują chyba bez detecta. Z tym że te pojemniki mają obliczona jakas wytrzymałość na minimum 2000 (potrzebne źródło) rozsuniec chyba. W praktyce oznacza to to że mniejszy oprozniasz częściej więc szybciej się zużyje xd sama waga v11 nie jest ani trochę uciążliwa xd
@Itslilianka: Ogólnie to mam roombę, która sobie świetnie radzi, ale raz na jakiś czas trzeba powciągać z jakichś zakamarków czy mebli a wczoraj padł mi klasyczny przewodowy i myślę nad zamiennikiem do sytuacji awaryjnych. Dużo używany raczej nie będzie.
@Itslilianka: Trochę się zafiksowałem na ten V12, może jeszcze ktoś mi powie, że to nie to, czego potrzebuję, to mi przejdzie (; Oczywiście popatrzę na te, o których mówisz!
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@sm_m: znaczy miałam V8, v11 i V10 w domu. Każdy dawał radę. Ale najmilej wspominam V10 i 11. V12 widziałam pobieżnie, ale Budowo się zbytnio nie różni. Lżejszy ale słabszy o z tymi czujnikami laserowymi xd
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@sm_m: zapytań @niemaszkonta bo kupiła v11 xd jak coś to już nie pracuje w dysonie i nic nie mam z tego że kupisz xD ja osobiście kupiłam 3 sztuki na kuponie pracowniczym -40% więc nie było nawet co się zastanawiać
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@komentarze: wciągnie wszystko. Wiadomo ziarenka mogą się odbijać szczególnie na dywanie bo jest tam szczotka o wysokich obrotach i może uderzyć je i nadać taka prędkość że się wymkną ze strefy ssania ale to jest marginalnie występujące zjawisko. Jeśli masz delikatne podłogi jakieś typu drogie drewno beirz wersjie z 2 szczotkami. Jedna dywany druga softroller do podłóg. Feralnie możesz kupić w jakimś media przez neta wypróbować i im odesłać jak się
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@komentarze: Samsung Ten nowy nie jest zły, miele też tragedii nie ma. Xiaomi nawet nawet jak za 1/2 ceny dysona. Ale wydaje mi się że Dyson deklasuje. Choć w sumie wypadłam z rynku 2 lata temu prawie więc może wyszło coś przełomowego xd
@Itslilianka: A który będzie najlepszy do mieszkania 75m2??
Używam roomby ale czasem chcę na szybko odkurzyć dywan łazienkę itd.
ważne by mocno wciągał i nadawał się też do sprzątania samochodu.
no i najlepszy stosunek ceny do jakości.