Wpis z mikrobloga

Swoja droga to bylo genialne posuniecie przez wujka sama by wyslac te himarsy dopiero teraz.
Pomyslcie jakimi kretynami rosjanie musza byc, skoro zuzyli swoje najbardziej precyzyjne rakiety w pierwszych miesiacach inwazji by walic po budynkach mieszkalnych, a teraz nie sa wstanie przeprowadzic jakiegokolwiek kontruderzenia na himarsy tylko wszystko przyjmuja na klate bez odpowiedzi.
Cos pieknego jak ta swolocz sie skompromitowala.
Niedlugo F16 przyleca i bedzie game over dla obszczymurow. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#ukraina #rosja #wojna #militaria #geopolityka
B.....n - Swoja droga to bylo genialne posuniecie przez wujka sama by wyslac te himar...

źródło: comment_1657454980zgun06JjPUKl3HBGtBXvxn.jpg

Pobierz
  • 51
  • Odpowiedz
@BayzedMan: @acpiorundc: O ile moc Himarsów rozumiem zasięg i precyzja. To czym czym są lepsze F16 od migów. Chodzi o to że szybciej latają ? Nie są wykrywalne dla S300 czy innych przeciwlotniczych czy w czym tkwi magia F16 i nowszych samolotów ;P? Bo chyba to coś więcej niż szybciej latają xD? Jak sami widzicie laik here
  • Odpowiedz
@BayzedMan: Rakiety nadal maja, ale Himarsy sa mobilne, wiec nie moga ich odnaleźć aby uderzyć. Z czasem sie to zacznie udawąc, bo z satelity coś moze zobacza, albo jakiś zdrajca sprzeda lokację. Moze przypadkiem uderza w jakąś halę i trafią.
  • Odpowiedz
@BayzedMan: Wstrzymanie się z dostawami to też ich interes. Przy tym jak szybko padły niektóre regiony myślę, że mogli by większość stracić na początku. Teraz jest stabilniejszy front łatwiej kontrolować gdzie się znajdują i do czego służą.
  • Odpowiedz
Ukraina musiała oddać niepodległość, miała wybór albo USA, albo Rosja. Wybrała USA.


@filozof900: symetria.ork jest tam ---->

wydaje mi się, że USA już nie może się wycofać z tej wojny.


@acpiorundc: Oczywiście, że się nie wycofa. Ta wojna stała się być albo nie być Pax America oraz zdefiniuje rolę Rosji w nowym świecie dwubiegunowym (USA vs. Chiny).

Jeżeli USA nie da rady zmiażdżyć Ukraińcami Rosji - Korea Płd, Tajwan i
  • Odpowiedz
@acpiorundc: @thorgoth: wiem że nie jest kolorowo. Generalnie cała ta wojna to #!$%@? blamaż Rosji, setki tysięcy ofiar wojny, dziesiątki tysięcy zabitych, ludzkie dramaty, rozbite rodziny, zniszczone marzenia i przegrane pokolenie. Ale lubię dowiadywać się że ruscy dostają po dupie. Wiem że nie jest kolorowo, strasznie ciąży mi ta wojna. Ale dzięki takim komentarzom jak wasze zawsze czuje się lepiej. Nie jestem pewien czy macie rację ale jest szansa że
  • Odpowiedz