Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@SmallStepsToBordo: ja tak raz miałem w Krakowie, zostawiłem na kilka minut samochód (pewnie przeciętny człowiek by w ogóle olał bilet ( ͡° ͜ʖ ͡°)) na złej rejestracji. Kontroler akurat przechodził i mi uwierzył, chciał tylko żebym mu pokazał w apce, że klikam we właściwy. Pytałem co by się stało gdybym dostał wezwanie do zapłaty - wg niego ciężkie do odkręcenia, ale nie niemożliwe.
Prawda jest taka, że
@SmallStepsToBordo: Nie ma. Składałem odwołanie do ZDIUM-u jak wybrałem strefę B zamiast A i odpisali, że mogę wystąpić jedynie na drogę sądową, bo oni nie mają możliwości cofnięcia tego.
Nie ma. Składałem odwołanie do ZDIUM-u jak wybrałem strefę B zamiast A i odpisali, że mogę wystąpić jedynie na drogę sądową, bo oni nie mają możliwości cofnięcia tego.


@caje: Mi tam dali mandat, jak stałem w B, a płaciłem jak za A. Ale spokojnie anulowali w takiej sytuacji mandat.
oni nie mają możliwości cofnięcia tego.


@caje: Po prostu nie chcą. Po co mają kasę tracić? Odwoływanie się w tego typu państwowych instytucjach jeśli czarno na białym błąd nie wynika z ich strony to można sobie na wstępie odpuścić.

Oni są sędziami we własnej sprawie.