Wpis z mikrobloga

O #!$%@?, jakie prawdziwe.

Nie zapomnę, jak mój dalszy kolega stracił przed pandemią pracę w korpo (nie przedłużyli z nim umowy po okresie próbnym), co go mocno przybiło. Kilka dni później była domówka, podczas której mocno pokłócił się ze swoją dziewczyną na oczach kilkunastu osób - w tym moich. Poszło o to, że za dużo piła. Zwrócił jej uwagę, bo następnego dnia gdzieś mieli jechać o w miarę wczesnej porze - do jego rodziny, czy gdzieś tam. Nie pamiętam dokładnie, bo to było w 2019 roku.

Jego dziewczyna weszła w tryb totalnego jadu. #!$%@?ła mu, że jest nieudacznikiem, który stracił nawet tak banalną pracę. Oczywiście na tym nie koniec. Wygarnęła mu kilka rzeczy, których nawet nie wiedzieliśmy jako jego znajomi ze studiów. Dowaliła, że nie dziwi się, że jego ojciec alkoholik zostawił jego rodzinę + mógł swojego starego tak kontrolować z piciem, to może by nadal miał tatę. Pomimo alkoholizmu jego ojca uznała, że on jest i tak bardziej beznadziejny, bo jego stary się chociaż czegoś dorobił.

Czaicie? Coś tak prywatnego #!$%@?ła przy właściwie obcych ludziach, żeby go upodlić i się na nim wyżyć. Wykorzystała okazję, aby poniżyć swojego chłopaka w najgorszy sposób oraz go sprowokować. Nie udało się jej. Kolega po prostu wyszedł. Ona natomiast dalej piła i nawet tańczyła, robiąc z siebie - w międzyczasie - ofiarę tej sytuacji. Nadawała jakąś kolekcję klasyki kobiecego #!$%@?. Coś o tym, że kolega jest kontrolujący na imprezach i zazdrosny. Pocieszały ją jej koleżanki xD

Kobiety są bezwzględne, kiedy przestaje im zależeć na mężczyźnie. Potrafią komuś wyniszczyć psychikę, tylko dlatego, bo nie radzą sobie z własnymi frustracjami, związanymi z byciem w związku, w którym już nie chcą być.

edit.

Kolega zachował się na tyle męsko, że z nią zerwał po tej akcji. Ona znalazła sobie następną ofiarę - niby - miesiąc później, choć intuicja podpowiada mi, że mogło być to znacznie wcześniej…

#mgtow #blackpill #p0lka #pieklomezczyzn #pieklokobiet #redpill #zwiazki
Tywin_Lannister - O #!$%@?, jakie prawdziwe. 

Nie zapomnę, jak mój dalszy kolega str...

źródło: comment_1657483238R3DVT5P3nyhe5nrXqXcob0.jpg

Pobierz
  • 91
  • Odpowiedz
Zero seksu, całowania czy dotyku po alkoholu. Nieważne jak bardzo laska prosi czy prowokuje. Zawsze wtedy mówię, że jak rano wytrzeźwieje, to ok, ale teraz nie.


@Fox_de_Clermont why? Jaki jest tego sens?
  • Odpowiedz
@Fox_de_Clermont: xD serio macie dobrze, mnie laska zostawila po 2 latach i zaczela miec sponsorow xD bo za malo zarabiam (5k) ona 2, po czym sie okazalo, ze nikt jej nie umie dobrze zruchac to napisala, ze jak bede zarabial 10 to mam napisac XDDDDDDDDD skonczcie idealizować ten gatunek (9/10) no wystarczy wspomniec, ze jej goscie placili 7k miesiecznie za to, ze sie z nimi spotkala 4 razy w miesiacu i
  • Odpowiedz
@Proxnik: Taki sens, że jak ją dopadną wyrzuty sumienia po fakcie, to może ci w 5 minut zrujnować dobrą opinię, którą budowałeś 40 lat. A odbudowanie tego kosztuje mnóstwo energii. Poza tym dziewczyna po alkoholu nie jest w pełni świadoma i jeśli jej odmawiasz, to pokazujesz swój szacunek do niej.
  • Odpowiedz
@Fox_de_Clermont: a skąd wiesz, że Johnny Depp jest zajebisty? Bo ma fajne role? Bo zapłacił kumplowi dużo siana za pogrzeb? To jeszcze nie znaczy, że jest dobrym człowiekiem czy partnerem. Sądząc po jego problemach z agresją i tym jak potraktował Vanessę, bo mu młoda baba pomachała dupą przed nosem, to chyba tak średnio. I żeby było jasne, uważam że to Amber niszczyła go psychicznie i to ona była oprawcą w tym
  • Odpowiedz
@Tywin_Lannister: I jak tu zwiazac sie z partnerka na lata, zawrzec zwiazek malzenski a co dopiero miec dzieci? Tyle sie historii slyszy o nieszczesliwych i toksycznych relacjach ktore istnieja glownie z przyzwyczajenia i wygody ze nie sposob mi zobrazowac co musialoby sie stac bym mogl podjac dalszy krok.

Presja naciskana ze strony partnerki na to bym byl we wszystkim doskonaly, by robic dokladnie to samo co inni zwyczajnie mnie meczy. "Patrz,
  • Odpowiedz
@good_excuse:
@aleks0814: Dlaczego uważam, że Johny Depp jest zajebisty? Dlatego, że inspiruje wielu ludzi. Jest znakomitym aktorem i nikt tego nie kwestionuje (za wyjątkiem chorej psychicznie byłej xd). Miał w zyciu bardzo dużo problemów m.in. toksyczną matkę czy szkodliwe środowisko. Mimo wszystko się nie poddał. Niczego nie dostał. Wszystko co ma zbudował od zera. I jak sam stwierdził ,,ludzie, którzy najbardziej mnie krytkowali i we mnie nie wierzyli, dzisiaj najgłośniej
  • Odpowiedz