Wpis z mikrobloga

@kygo21: Brak sprawczości odbiera nam chęć życia. Bo za dorosłego rzadko kto ma odpowiednik takiej sprawczości jaką dziecku się wydawało że ma. Chce iść kopać w piłkę to idzie kopać w piłkę. A dorosły ma nomen omen dzieci, trzeba iść do pracy, nie może odwalać głupot analogicznie do tego jak dzieciaki robią, tylko na większą skalę bo będzie albo wandalem albo trafi do więzienia etc. Ciężko znaleźć ten środek ale myślę
@kygo21: idz z tym do lekarza to przepisze ci tabletki bo życie nie ma sensu a mało który dorosły wstaje z uśmiechem na twarzy do tego gówna. Nie wiem jakieś bombelki/zwierzaki/nowe związki/niektóre zawody
potrafią życiu nadać sens, niektórzy odnajdują się w pomaganiu innym, tego akurat zawsze warto spróbować no i z doświadczenia widzę że im więcej siedzisz w internecie tym większego masz doła.
@kygo21: Choruję na depresje dobre 12 lat, z roku na rok było gorzej wiec poszłam do lekarza. Leczę się na to gowno rok, są wzloty i upadki, ale psychiatrę polecam każdemu. Gdybym dodała do tego terapie byłoby sikalafą. Tak zostają tylko dropsiki dwa razy dziennie, jeden na stany lękowe (fobia społeczna) drugi powodujący koncentracje i wyciszający natrętne myśli. Kiedys płakałam codziennie, ale od 4 miesięcy w ogóle nie mam już potrzeby
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@kygo21: podziekuj mass mediom, tiktowi instahramowi fejsikowi. Dostępnemu 24/7 internetowi w telefonie, natychmiastowej gratyfikacji z każdej strony i tonie cukru w każdym produkcie w sklepie.
@Canova: Racja, jak się siedzi dużo w mediach. Ja depresji nie dostałam przez tiktoka czy inne instagramy, odżywiam się zdrowo, mało jest dziewczyn w moim wieku które ważą poniżej 50 kilo. Mam wrażenie ze młodsze osoby są bardziej narażone na choroby przez mass media niż osoby w moim wieku.
@kygo21: dzisiaj doszedł Sulpiryd XD ale tylko ze względu na zapalenie żołądka i dwunastnicy. Ogólnie polecam, a jak masz okazje spotkać się z lekarzem Konradem Jankowskim to polecam jeszcze bardziej