Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 387
Kobiecy Podcast Naukowy

prowadząca: Naszą gościną jest dziś dr Marcysia Skoczywlas, naukowczyni na co dzień wykładająca i prowadząca badania na Uniwersytecie Wyższych Umiejętności Kobiecych, autorka licznych publikacji na temat przyjemności cielesnych w różnych kulturach i krajach świata, podróżniczka, miłośniczka kotów, jogi oraz tytułowana operatorka walca drogowego. Powiedz mi kochana skąd zamiłowanie do nauki i w ogóle do takiego niepopularnego tematu?

gościni: No właśnie dlatego. Temat mnie zainteresował, bo wciąż stanowi on w naszej kulturze swego rodzaju tabu. Uważam, że należy o tym problemie rozmawiać i dlatego zaczęłam go zgłębiać.

komentarze: Świetna robota dziewczyny! Na głos mówicie co niektórym w duszy gra. Jesteśmy zamknięci w schematach, jak ktoś się z tego wyłamuje, to musi mieć twardy odwłok. Jesteście wspaniałe. Dziękuję z całego serca za ten odcinek i gorąca pozdrawiam! <3 <3<3

#przemyslenia #logikarozowychpaskow #logikarozowychpaskow #heheszki
  • 10
@Skrobaczka2: bo trzeba gościa przedstawić kim jest, bo może to być zwykła ekshibicjonistka, która babka spotkała na mieście i chciała z nią przeprowadzić wywiad na temat przyjemności cielesnych.

Jeśli podcast jest poważny, to można uznać, że wybrali dobrą osobę do wypowiedzenia się na jakiś temat, ale dobrze jest wiedzieć czy swoją opinię wygłasza w wąskim środowisku swojej uczelni czy może szeroko na konferencjach.
@Kexu: jak najbardziej, ale przedstawienie kompetentnej osoby to dwa zdania o wykształceniu pracy zawodowej i dorobku naukowym a nie anegdotki że często w spozywczaku spotyka kobiety które żalą jej się na traumy pokoleniowe w post prlowskiej Polsce, jakoś np Dawid Myśliwiec potrafi robić podcasty z gośćmi, a porównaj sobie jak go zapraszają baby do rozmowy, o ile mniej jest wszystko wysycone treścią a więcej #!$%@?
@Skrobaczka2: wywiad to dla mnie pewnego rodzaju sterowana rozmowa, a nie przesłuchanie, więc rozmówcy, aby czuć się swobodniej pozwalają sobie na jakieś wtrącenia oraz czasem dłuższe niż wymaga temat wprowadzenie.