Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
Wczoraj skończyłem oglądać Carnivale na HBO Max. Nigdy wcześniej go nie oglądałem, gdzieś, kiedyś o nim słyszałem i to by było na tyle.

A wczoraj skończyłem drugi sezon i jestem pod wrażeniem. Po pierwsze serial w ogóle się nie zestarzał (2003), scenografia w nim jest wspaniała, dobór aktorów no mucha nie siada, i ten klimat! zarówno cyrku, jak i tamtych terenów USA dotkniętych Dust Blow (o tym co to było dowiedziałem się dopiero z tego serialu, wcześniej temat był mi w ogóle nie znany). I ogólnie ma on w sobie coś takiego z granicy jawy i snu. Taka trochę baśń dla dorosłych.

Polecam tym co nie oglądali. Na pewno nie każdemu przypadnie do gustu, ale warto spróbować( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ale jest też łyżka dziegciu...to że HBO nie pociągnęło tego dalej (serial był rozpisany na 6 sezonów) to był i jest skandal(,) Czuję teraz podobną pustkę, jak przy netflixowym OA....

#carnivale #hbomax #hbogo #seriale
Pobierz diterr - Wczoraj skończyłem oglądać Carnivale na HBO Max. Nigdy wcześniej go nie oglą...
źródło: comment_1657522312yKfjc1ZrE5FcB6CClYmN8W.jpg
  • 6
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@DeathFromSandman: 3xTak! Dziwne jest też to, że nie dali mu przynajmniej tego 3 sezonu, który podobno zamknąłby pierwszą trylogię z dwóch. Dziwne są ścieżki producentów....
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@DeathFromSandman: kwestia kasy też była poruszona, ale to akurat trochę dziwne, bo HBO raczej wtedy miało jej dość dużo.
Po prostu szkoda, że nic więcej z tego nie wyszło, a nawet teraz, gdyby odkurzyć pomysł to minęło już zbyt dużo czasu, aby móc go zrealizować w formie z 2003 roku.