Wpis z mikrobloga

#xiaomi #mi8
Chciałbym wymienić baterię w swoim Mi8 i znalazłem baterię produkcji samsunga z kodem BM3D, a na stronie serwisu bateria ze zdjęcia ma kod BM3E, ta z Samsunga ma mniejszą pojemność- 3020 vs 3300 oryginalna z Xiaomi, będzie pasować?
  • 4
@Gorkel: zacznijmy od tego, ze NIGDZIE nie kupisz oryginalnej baterii w PL.

Dwa BM3D to jest bateria do mi 8 SE, czyli mniejszego odpowiednika mi8. Strzelam ze gabaryt bedzie inny, czy pozycja zlacza bedzie pasowac, to trzebaby sprawdzic. Teoretycznie baterie i tak sie klei do ramki, wiec nic latac nie bedzie, pytanie tylko czy to jedyny problem.

Natomiast sugeruje skontaktowac sie z serwisem xiaomi autoryzowanym, z zapytaniem o nozliwosc wymiany i
@PurpleHaze: masz rację, nie doczytałem, że to bateria do Mi 8 SE, a cieszyłem się, że z moreli będzie można zamawiać, a nie z jakichś niewiadomych kanałów. A który to jest autoryzowany serwis xiaomi? Mają stronę?
micenter.pl


@PurpleHaze: nie mają aktualnie na stronie ale zadzwoniłem i powiedzieli, że mogą zamiennik znaleźć i zamówić w ciągu 2 dni, dzięki za info, jeszcze zadzwonię do tych co podałeś serwisów