Wpis z mikrobloga

@Wolfman91: ech już mi się nie chce, nie rozumiesz mojej wypowiedzi i tyle.

Nigdzie nie napisałem że trzeba o tym zapomniec bo za mało Polaków zginęło... chłopie słyszysz siebie?

Przeczytaj ze zrozumieniem o czym napisał OP i o czym ja pisze?
Teraz trwa wojna i trzeba pomagać Ukrainie, a nie wysuwać wzajemne oskarżenia, bo tak 60k Polaków to stosunkowo MAŁO żeby nie pomagać teraz Ukrainie.

I tylko o to chodziło w
  • Odpowiedz
@siemankooo: Oni mają wojnę rozumiesz człowieku a więc trzeba ich przeprosić że w ogóle myślimy o Wołyniu a najlepiej to im wyślijmy wasze matki i siostry żeby nie było smutno xd typie oni normalnie żyją, grają w gry, jedzą śmieją się, tracą czas na głupoty jak my. Jedynie ich żołnierze walczą ale to też nie jest wojna jak podczas drugiej wojny światowej że jednego dnia spadało tysiące bomb na jedno miasto,
  • Odpowiedz
typie oni normalnie żyją, grają w gry, jedzą śmieją się, tracą czas na głupoty jak my.


@pmub: Na zachodzie Ukrainy, zresztą raczej próbują żyć.
Uważasz, że jakby rosja napadła Polskę i załóżmy nie mamy żadnego sojuszu, to po ustabilizowaniu fronu na Wiśle, żyłbyś sobie normalnie? Serio?

Ukraińcy na redlicie jakoś rozumieją te zbrodnie i przepraszają za nie, i nikt nie pisze, że są kłamstwem. Nawet po raz pierwszy ambasador ukrainy złożył
  • Odpowiedz
a to ktoś mówi ze powinna? Tymczasem od kilku dni jakieś polskojęzyczne ukraińskie trolle zamykają Polakom usta żeby broń Boże nic nie pisać o Wołyniu, co to za cenzura.


@pmub: #!$%@? wy piszecie o tym wołyniu co kilka minut... dobra #czarna szkoda nerów
  • Odpowiedz
@siemankooo: Ja tam nic od nich nie chce, dzisiaj jest rocznica zbrodni na Polakach i Polacy chcą tego pamiętać, a jacyś ukrofile trzesą się jak ktoś wspomni o Wołyniu, a jeszcze ponad pół roku temu śmiali się z ukraińskiej gąbki.
  • Odpowiedz
ech już mi się nie chce, nie rozumiesz mojej wypowiedzi i tyle.


@siemankooo: mam wrażenie, że ty po prostu nie rozumiesz o czym mówisz.

Nigdzie nie napisałem że trzeba o tym zapomniec bo za mało Polaków zginęło... chłopie słyszysz siebie?


@siemankooo: a gdzie ja napisałem, że ty napisałeś, żeby zapomnieć o zbrodni XD

Po prostu umniejszasz ludobójstwu na własnym narodzie. Na twoim miejscu skasowałbym ten wpis bo to urąga godności
  • Odpowiedz
@Wolfman91: niech kolega @siemankooo poda najpierw źródła, które mowią o kilkunastu tysiącach zabitych CYWILI przez AK ( ͡° ͜ʖ ͡°) Później mozna dyskutowac dalej z tym dzbanem, jeszcze jego gownowpis zgarnia ponad 100 plusow, wykop to na prawde elita internetu ja #!$%@? ¯\_(ツ)_/¯ XD
  • Odpowiedz
@siemankooo: No dokładnie - walczysz o wolność a tu twój ambasador w niemieckiej telewizji pieprzy że twórca podwalin za zabicie 100k cywilów twojego sprzymierzeńca to bohater a potem w rocznice tej zbrodni pisze do nich po niemiecku kocopoły.
  • Odpowiedz
@siemankooo: z główką wszystko dobrze? "Za 60k robić taki raban" weź to przeczytaj sobie kilka razy. Nie tak dawno robili raban za mniejsze o wiele mniejsze liczby w czasie trwającej wojny, wojny, nie zaplanowanego perfidnego ludobójstwa
  • Odpowiedz
cóż, nie byli to przodkowie większości ukraińców, a przodkowie ludzi takich jak Zełeński też cierpieli od działań tamtego stronnictwa.


@pilot1123: Dlatego są tam ich pomniki, ulice, skwery, szkoły a nawet cały rok nazwany ich pamięcią xD
  • Odpowiedz