Wpis z mikrobloga

@l3gend kilka lat już jeżdżę w210 om606 i stale mam w obserwowanych ogłoszenia w210 i powiem że ceny teraz idą tylko w górę. Zaniedbane egzemplarze już na wymarciu. Na ulicach też już prawie nie widać. Sam szanuje i nie używam na codzień ani w zime. Myślę że będzie bum tak jak z w124/140 bo kilka lat temu ludzie też sie śmiali z tych modeli a teraz są w modzie.
  • Odpowiedz
@kumpek20: dokładnie, ja może jestem dziwny ale podobają mi się te przody w w210/208, będzie tak na pewno bo zostanie nie wiele ich i nie będzie w czym wybierać
@Czarna_ksiazka: 2.0 kompresor, ale ja mam tą wersję master edition, klepali tylko pół roku po wygraniu dtm, to jest pełny pakiet AMG, włącznie z kierownicą itp, dywaniki, gałka zmiany biegów z napisem master edition i końcówka wydechu z grawerem AMG, nie
  • Odpowiedz
@Czarna_ksiazka: mam jeszcze w 221 z m273 to nim tylko przyspieszam i hamuje xD ale to auto typowo wakacyjne, rocznie robię nim z 3 tys xD, m113 na daily to lepszy wybór uważam bo mniej awaryjny i prostszy w razie czego
  • Odpowiedz
@Czarna_ksiazka: ja przy 100k kilometrów robiłem rozrząd, jest to na pewno dużo słabsza konstrukcja, choć i tak uważam że rewelacyjna, gdybym miał pewne że auto z m273 było dbanie od początku to skusił bym się na takie w211, jednak jak mam dać 40k i okaże się że do silnika trza włożyć 10 po roku to bez sensu, wiadomo używane auto jeszcze tyłu letnie to zawsze loteria ale m113 raczej pewniejsze
  • Odpowiedz